WyzwaniaWyzwanie FIT JESIEŃ Z PUMA

WIELKIE WYZWANIE TRENINGOWE FIT JESIEŃ – POBIERZ PLAN I ZACZNIJ DZIAŁAĆ!

Czas zacząć największe, najbardziej motywujące i najlepsze wyzwanie w 2021!

FIT JESIEŃ Z PUMA – JAK TO DZIAŁA?

Fit Jesień to moje największe wyzwanie treningowe w ciągu roku! Tym razem trzecia edycja, wspierana przez markę PUMA, będzie jeszcze ciekawsza niż zwykle – przekonacie się sami!

Wyzwanie jest całkowicie darmowe – jedyne, co musicie dać od siebie, to ZAANGAŻOWANIE. I pot na macie!

 • startujemy 27 września i kończymy 24 października WIELKIM FINAŁEM – TRENINGIEM LIVE.
 • do wyzwania można dołączyć w każdej chwili – nawet z opóźnieniem! Niech Was to nie zniechęca!
 • aby pobrać plany, należy zapisać się do wyzwania – poniżej w sekcji POBIERZ PLANY znajdziesz link do strony. Każda zapisana osoba dostanie prezent od marki PUMA: kod rabatowy -20% na wybrane produkty z kolekcji treningowej w sklepie internetowym PUMA.COM
 • UWAGA, WAŻNA ZMIANA: Kody przyjdą w osobnej wiadomości w pierwszym tygodniu wyzwania.
 • Osoby, które zapiszą się później do wyzwania, także otrzymają kody – w pierwszy poniedziałek, środę lub piątek od zapisania (czyli jeśli zapisujemy się we wtorek w drugim tygodniu wyzwania, to w środę przyjdzie kod).
 • nowe treningi będą pojawiały się w poniedziałek rano na moim kanale YouTube. Są one oznaczone w planie jako PREMIERA.
 • aby wykorzystać wyzwanie na sto procent, przydadzą Ci się akcesoria: hantelki (ciężar uzależniony od Waszego stopnia zaawansowania). Jeśli w żaden sposób nie masz dostępu do hantli, ewentualnie możesz użyć butelek wody 1,5 l. Jeśli to także nie jest rozwiązanie, w planie znajdziesz trening zastępczy zamiast hantli po znaku „/”.
 • wyzwanie zawiera urozmaicone treningi i skomponowane jest w sensowny plan treningowy. W ciągu tygodnia mamy różne typy wysiłków, które uzupełniają się nawzajem i stworzą najsprawniejszą wersję CIEBIE. Przy połączeniu z odpowiednią dietą, możecie też zadbać o utratę tkanki tłuszczowej (dieta redukcyjna) lub wymodelowanie ciała (zerowy lub lekko dodatni bilans kaloryczny). Więcej o diecie przeczytasz TU.
 • w wyzwaniu zaplanowałam trochę niespodzianek, dodatkowych materiałów i zwrotów akcji – zobaczycie w trakcie! Śledźcie mnie na Instagramie – tam wrzucam najwięcej materiałów na bieżąco.
 • Dla dodatkowego wsparcia możecie dołączyć do naszej grupy na FB: Jesteśmy Codziennie Fit z Martą
 • dla większej motywacji, mam dla Was z PUMA OGROMNY KONKURS! Szczegóły poniżej:

KONKURS – WYGRAJ UDZIAŁ W KAMERALNYM OBOZIE TRENINGOWYM PUMA X CODZIENNIE FIT

Nie ma obijania się! Żeby trochę bardziej zmotywować Was do działania i jednocześnie utrzymać motywację przez całe wyzwanie, razem z PUMA przygotowaliśmy konkurs dla uczestników wyzwania.

Do wygrania udział w weekendowym treningowym obozie PUMA, który poprowadzę – w kameralnym gronie 8 osób. Będziemy trenować, smacznie jeść i cudownie się bawić. To obóz w malutkim gronie, więc będzie czas na rozmowy, indywidualną pracę nad techniką i zabawę! Oczywiście to wszystko w pięknym hotelu 🙂

Jak wygrać? Należy relacjonować swoje postępy w wyzwaniu na Instagramie (stories + zdjęcia) oznaczając je hasztagami: #fitjesienzpuma #druzynaCF oraz oznaczając mnie @codziennie_fit i PUMA: @pumaperformance.

Pod koniec wyzwania wybierzemy osoby, które były najbardziej aktywne ale też których materiały były pomysłowe i przemyślane. Liczy się nie tylko regularność, ale też jakość. Nie trzeba publikować codziennie, żeby wygrać, lepiej postawić na jakość naszych relacji, ale warto robić to często. Regulamin konkursu znajdziecie na stronie wyzwania TUTAJ.
Powtarzam oznaczenia: #fitjesienzpuma #druzynaCF, @codziennie_fit i @pumaperformance.

W trakcie konkursu przygotowałam też dla Was niespodziankę, dlatego mój apel do Was: ciśnijcie od początku i nie odpuszczajcie, a być może… szczęście się do Was uśmiechnie.

JAK CZYTAĆ PLAN TRENINGOWY?

Plan treningowy przygotowany jest w czterech wersjach. Na planszach do druku po prawej stronie na dole znajdziecie poziom, który pobraliście. W sekcji „mój cel na ten miesiąc” wpisujemy cel naszego wyzwania – zachęcam Was, żeby były to nie tylko sylwetkowe cele, ale np. sportowe – np. zrobić 3/4 planu wyzwania czy 12 treningów w tym miesiącu.

 • treningi oznaczone jako LIVE – to treningi na żywo! Mamy 3 treningi LIVE w trakcie wyzwania:
  6.10 o godzinie 18:00
  13.10 o godzinie 18:00
  i WIELKI FINAŁ czyli trening kończący wyzwanie, którego nie można przegapić – 24.10 o godzinie 16:00
 • jeśli nie możemy być na treningu live (chociaż bardzo Wam polecam, żebyście byli!) mamy do wyboru dwie opcje – zrobić dzień wolny, a następnego dnia nadrobić trening z nagraniem (tę opcję polecam!). Lub zrobić trening zastępczy i jechać dalej według planu (treningi zastępcze znajdziecie na dole wpisu, w sekcji „pobierz plany treningowe”).
 • pozycja oznaczona jako „wolne” to dni, które powinny być wolne od treningu. W tym czasie można iść na spacer, jeździć na rowerze, ale nie zaleca się dużej aktywności fizycznej. Wszystko po to, aby odpowiednio się zregenerować
 • większość planów ma 4 treningi + rozciąganie – są jednak zaprojektowane tak, że spokojnie możecie opuścić jeden trening i też będzie to miało ręce i nogi. Staramy się opuszczać treningi czwartkowe lub piątkowe. Rozciąganie można przenieść na dowolny inny dzień i zrobić po treningu, zyskując dodatkowy dzień wolny.
 • plan dla biegaczy zawiera 3 treningi biegowe – dowolne, zależnie od Waszego poziomu zaawansowania.

POBIERZ PLANY TRENINGOWE!

Aby pobrać plany treningowe, musicie zapisać się do wyzwania – nie ma znaczenia, czy wcześniej byliście zapisani do newslettera! To są osobne zapisy, które pozwolą mi wysłać Wam później prezent od PUMA – indywidualne kody rabatowe!

Zapisać się możecie na STRONIE WYZWANIA – TUTAJ.

Po zapisaniu się, na Waszego maila przyjdzie wiadomość z prośbą o potwierdzenie. Klikamy wielki, czerwony przycisk „potwierdzam” i powinno Wam wyskoczyć okno w nowej karcie przeglądarki z planami do pobrania.

UWAGA, WAŻNA ZMIANA: Kody rabatowe zostaną wysłane w pierwszym tygodniu wyzwania!
Jeśli ktoś zapisze się po tym terminie, kody będą wysyłane 2-3 razy w tygodniu: w środy, piątki i poniedziałki. Czyli jeśli zapiszemy się po starcie wyzwania we wtorek, to kod dostaniemy w środę. Jeśli zapiszemy się w sobotę, to kod będzie w poniedziałek.

Jeśli z jakiegoś powodu nie doszedł do Was mail (sprawdźcie proszę SPAM i inne foldery1), to piszcie na sklep@codzienniefit.pl

TRENINGI ZASTĘPCZE

Jeśli nie może Cię być na treningu LIVE i nie chcesz go nadrabiać dzień później (co bardzo polecam), wybierz trening zastępczy:

Megapoczątkujący:

 • zamiast live 6.10 – omijamy (za trudny – dlatego nie ma go w planie)
 • zamiast live 13.10 – Bez tupania 2
 • zamiast live 24.10 – Starter 5

Średniozaawansowani, biegacz i zaawansowani:

CZY DAM RADĘ DO KOŃCA?

Wyzwanie trwa 4 tygodnie i wiem, że niektórzy z Was już od początku obawiają się, czy dadzą radę. Słuchajcie: PRÓBUJCIE! W trakcie postaram się Was motywować, najważniejsze jest też to, żeby się nie poddawać – nie trzeba robić wyzwania w stu procentach! Nawet, jak w trakcie coś Wam wypadnie – otrzepcie się i dalej lecicie razem z nami!

Jeśli będziecie mieli kryzys, piszcie do mnie – w komentarzach na blogu, na kanale, na grupie, w wiadomościach na IG – będę starała się pomóc. Pamiętajcie tylko o jednym: nikt nie wymaga od Was perfekcji. To wyzwanie będzie dalej świetnie działało, nawet jesli zrobicie połowę.

To połowa więcej, niż większość ludzi w ogóle kiedykolwiek wykona. Trzymam za Was mega mocno kciuki i…. startujemy w PONIEDZIAŁEK! Wiem, że już się meldowaliście w innych miejscach, więc dzisiaj zamiast meldunku pytanie: który plan wybieracie? I jak nastroje przed wyzwaniem?

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.