Wyzwanie #niemarnujwakacji

LETNIE FIT WYZWANIE: #NIEMARNUJWAKACJI

Co roku, kiedy zaczynają się długie, letnie wieczory, a w powietrzu jest parno, moja przyjaciółka mówi: „te wakacje zaraz się skończą”. I wiecie co? Ma rację! Lato jest ulotne, a nasze wspomnienia i aktywność – wiecznie odkładana na dzień, kiedy „będzie lepsza pogoda”, „będzie mi się chciało”, „poczuję motywację”. KONIEC TEGO! Czas na letnie fit wyzwanie, które pomoże Wam nie tylko treningowo, ale sprawi, że wykorzystacie lato na maksa. Działamy!

Gotowi na podbicie tych wakacji?

Ile razy obiecywaliście sobie, że:

 • następne lato będzie aktywne,
 • w końcu zrobicie X czy Y,
 • wypróbujecie jakąś aktywność,
 • poświęcicie czas na siebie,
 • przestaniecie odpuszczać,
 • wykorzystacie ciepłe dni,
 • albo po prostu… zaczniecie żyć zdrowo REGULARNIE?

Nie musicie odpowiadać. Zasłońmy to kurtyną milczenia.

fot. Justyna Kocur-Czarny

Chcemy czy nie – lato wcale nie jest takie długie i warto je wykorzystać. Dlatego na niedawnym spacerze wpadła mi do głowy myśl – a co, gdyby zrobić wyzwanie, które nie tylko zmotywuje Was treningowo, ale też… wakacyjnie? No i tak powstał pomysł na wielkie fit wyzwanie #niemarnujwakacji – które połączy plan treningowy i korzystanie z dobrodziejstw lata!

Oprócz planu treningowego w kilku wersjach, przygotowałam dla Was szereg zadań, które mają pomóc w korzystaniu z lata pełną parą. W każdym tygodniu wyzwania będzie ukazywał się nowy plan treningowy (na cały tydzień) oraz nowe mini-zadania. Od Ciebie zależy, czy tym razem nie zmarnujesz wakacji, czy będzie tak jak zawsze!

Żeby podtrzymać motywację, na moim kanale YouTube pojawią się też nowe treningi. Nie ma wymówek. A jeśli macie urlop? Cóż, wiele mini-zadań da się zrobić na urlopie, a jeden czy dwa treningi z planu też na pewno wykonacie w hotelowym pokoju, więc… do dzieła!

LETNIE FIT WYZWANIE – #NIEMARNUJWAKACJI – ZASADY

 • wyzwanie trwa 3 tygodnie – 21 dni – startujemy 12 lipca, a kończymy 1 sierpnia!
 • przygotowałam dla Was plan do wydruku – możecie skreślać kolejne dni i śledzić swoje postępy!
 • na każdy tydzień wyzwania przygotowany został dla Was plan treningowy – plan na nowy tydzień będzie ukazywał się w niedzielę rano (około 11:00) w zakładce wyzwania – WYZWANIE #NIEMARNUJWAKACJI. Plan na pierwszy tydzień już jest dostępny – TUTAJ.
 • oprócz planu treningowego, przygotowałam dla Was zestaw mini-zadań w formie bingo! Spróbujcie przez całe wyzwanie zdobyć bingo – czyli skreślić 5 w jednej linii! Bingo także możecie wydrukować. Relacjonujcie fotograficzne swoje postępy bingo – kto wie, może pierwsze osoby, które zrobią swoje „bingo” i 5 zadań, może mogą liczyć na niespodziankę? Zobaczymy!
 • jeśli wrzucasz jakieś zdjęcia lub relacje z wyzwania na Instagram, pamiętaj, żeby oznaczyć je: #druzynaCF #niemarnujwakacji @codziennie_fit – dzięki temu je zobaczę i będę mogła udostępnić Wasze materiały dalej, żeby zmotywować innych! <3
 • wsparcie i motywację możecie uzyskać także na naszej grupie – tutaj.

POBIERZ KALENDARZ I BINGO DO DRUKU!

Osoby zapisane na newsletter dostaną kalendarz i bingo automatycznie – powinniście mieć je na skrzynce najpóźniej do niedzieli, 11 lipca do północy.

Jeśli nie jesteście zapisani na newsletter, możecie zrobić to poniżej – po potwierdzeniu maila (po zapisaniu się trzeba kliknąć w mail, który przyjdzie „potwierdzam”), także otrzymacie wiadomość z kalendarzem i bingo do druku. Sprawdźcie swoje skrzynki, folder spam oraz zakładki w mailu.

.

JEŚLI MASZ MAILA NA ONECIE LUB WP i mimo zapisania się do newslettera nie dostałeś pliku (a sprawdziłeś w spamie i zakładkach), prawdopodobnie jest to problem Twojego dostawcy. Bardzo proszę – załóż wtedy maila np. na gmail.com. Tam zawsze wszystkie wiadomości dochodzą.

Członkowie newslettera dostają co jakiś czas informację o wszystkich nowych postach na blogu. Dodatkowo, przy okazji wyzwań zawsze otrzymują darmowe materiały dostępne od razu.

TRZYMAM KCIUKI I DZIAŁAMY! NIE MARNUJEMY WAKACJI!

No dobra, ekipo, teraz albo nigdy – do dzieła! Zapisujcie się do newslettera, pobierajcie materiały do druku i lecimy z koksem! Czekam na raporty i mam nadzieję, że razem uda nam się być aktywnym na sto procent 🙂 To będzie cudowne lato!

Wchodzicie w to? Dajcie znać w komentarzu – może jak będzie nas więcej, to namówimy kolejne osoby 🙂 Mimo wszystko działa czasami presja tłumu, zmotywujmy się nawzajem do roboty 😀

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.