WyzwaniaWyzwanie #FITNAZAWSZE

WYZWANIE TRENINGOWE FIT NA ZAWSZE – BĄDŹ FIT W 2022! 4 TYGODNIE – PLAN I SZCZEGÓŁY

Chcecie, żeby 2022 był rokiem aktywnym, zdrowym i w formie? A właściwie: żeby Wam udało się być takimi przez następne 365 dni? Jeśli tak, to mam dobrą wiadomość: czas na wyzwanie treningowe, które pomoże Wam dobrze zacząć styczeń i cóż… być fit. Na zawsze! Zobaczcie szczegóły wyzwania – i pożegnajcie wymówki, bo nie będą Wam już potrzebne!

Styczeń jest miesiącem pełnym: nadziei, resztek ze świąt w lodówce, a także walki z samym sobą i… rozczarowań. Czasami niesieni motywacją nowego roku próbujemy na barki wziąć za dużo, a potem kończy się jak zwykle: frustracją, złością i brakiem realizacji swoich celów.

Nie musi tak być – tylko trzeba do tego podejść z głową! Dlatego przygotowałam dla Was wyzwanie treningowe, które da Wam kopa na początek tego roku, ale też pozwoli popracować nad wszystkim, nad czym musicie popracować, żeby być najsprawniejszą wersją siebie. A figura? Jeśli wyzwanie będzie rzeczywiście wykonywane, to jak najbardziej możecie też liczyć na to, że treningi pomogą Wam w walce o sylwetkę.

Fot. Justyna Kocur-Czarny

Wiem też, jak jest w styczniu – człowiek czasami się zniechęca, coś wypada i nagle okazuje się, że nie możemy rozpocząć wyzwania idealnie z innymi. Dlatego, żeby zmniejszyć prawdopodobieństwo wymówek – plan treningowy będzie miał formę tygodniową.

TAK – co tydzień, w niedzielę około godziny 18:00, pojawią się nowe plany treningowe na nadchodzące siedem dni. Dzięki temu nawet, jeśli gdzieś Wam coś wypadnie, albo dowiecie się o wyzwaniu po czasie – możecie dołączyć do aktualnego tygodnia i nie przejmować się, że jest połowa wyzwania. Każdy tydzień to jak kolejne wyzwanie, kolejna czysta karta, kolejna szansa.

Co nie zmienia faktu, że cały harmonogram wyzwania, które będzie trwało 4 tygodnie, zaplanowany jest w sensowny plan treningowy – dla jak najlepszych efektów.

I gdyby tego było mało: jest też i motywacja. Oprócz wyzwania mam dla Was konkurs – do wygrania dzień treningowy ze mną we Wrocławiu, razem z fajnym obiadem i treningiem w kameralnych warunkach – dla 10 osób! Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

#FITNAZAWSZE – O CO CHODZI? SZCZEGÓŁY

Od początku, o co chodzi w wyzwaniu:

 • wyzwanie trwa 4 tygodnie – od poniedziałku, 3 stycznia do niedzieli, 30 stycznia.
 • wyzwanie ma trzy poziomy trudności: mega początkujący dla osób bez kondycji, po chorobie oraz osób z dużą nadwagą, średnio-zaawansowany i zaawansowany.
 • jeśli czujemy się na siłach, możemy przeskakiwać między poszczególnymi poziomami trudności – plan treningowy jest tak opracowany, żeby treningi z poszczególnych poziomów się uzupełniały;
 • Raz w tygodniu spotykamy się na treningu LIVE. Treningi na żywo będą odbywały się w środy, a dokładna godzina będzie podana w planie tygodniowym. Treningi będą odbywać się na moim kanale YouTube – zasubskrybuj, żeby dostać powiadomienie. Jeśli nie możesz być na LIVE, możesz zrobić powtórkę w czwartek (będzie zapis na kanale YT) lub zrobić trening zastępczy z planu.
 • plan treningowy na dany tydzień będzie publikowany w każdą niedzielę o godzinie 18:00. Znajdziecie je zawsze w zakładce wyzwania #FITNAZAWSZE – TUTAJ lub klikając na samej górze po prawej stronie bloga. W niedzielę (09.01) pojawi się plan na kolejny tydzień. Można dołączyć w każdej chwili lub wrócić do wyzwania w każdym momencie (jeśli z jakiegoś powodu je przerwiemy).
 • plan jest dostępny także w postaci graficznej, jako plansza na InstaStories – znajdziecie ją we wpisie z planem na dany tydzień: TUTAJ 
 • wszystkie trzy harmonogramy treningów ułożone są w przemyślany sposób, który ma Wam zapewnić największe efekty, sprawność i bezpieczeństwo.
fot. Justyna Kocur – Czarny
 • Do wyzwania dołączony jest motywujący planer do druku – planer będzie wysyłany do osób zapisanych na newsletter. Jeśli nie jesteś jeszcze zapisana/y do newslettera Codziennie Fit, możesz się zapisać tu:
.
 • wsparcie i motywację możecie uzyskać także na naszej grupie – tutaj.
 • oprócz wyzwania, mam dla Was konkurs, który być może zmotywuje Was bardziej do działania!

KONKURS #FITNAZAWSZE – WYGRAJ DZIEŃ TRENINGOWY WE WROCŁAWIU

Oprócz samego wyzwania – mam dla Was także konkurs, dzięki uprzejmości wydawnictwa Publicat, które umożliwi finansowo zrealizowanie nagrody 🙂
Niektórzy może już dostrzegli, że wyzwanie nazywa się tak samo, jak moja najnowsza książka – „Fit na zawsze” – nie bez przyczyny. Chcę, żebyście byli fit nie tylko w styczniu. Nie tylko w 2022 roku. Cały czas. A to oznacza, że dążymy do bycia „Fit na zawsze”. 🙂

Wiem, że na niektórych działają motywująco nagrody – więc tym razem aż 10 osób ma szansę wygrać dzień treningowy we Wrocławiu – przeprowadzę dla Was trening w kameralnym gronie, a następnie zaproszę na wspólny obiad i spędzimy razem trochę czasu offline.

Fot. Justyna Kocur-Czarny

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

 • aby wziąć udział w konkursie, należy zakupić książkę „Fit na zawsze” w terminie od 3 stycznia do 31 stycznia 2022 roku oraz zachować paragon/potwierdzenie zakupu w celu odebrania nagrody. Jako że wydawnictwo Publicat jest partnerem wyzwania i sponsorem nagród, jest to warunek konieczny*.
 • relacjonuj swoje zmagania treningowe w wyzwaniu #FITNAZAWSZE (w dowolnej formie: filmy, zdjęcia) na swoim Instagramie, dodając odpowiednie oznaczenia: @codziennie_fit, @publicat_sa oraz hasztagi: #fitnazawsze #druzynaCF. Profil musi być publiczny – inaczej nie będę w stanie zobaczyć Waszych publikacji!
 • w ciągu relacjonowania wyzwania, na materiałach powinna się pojawić przynajmniej raz książka „Fit na zawsze”.
 • wybierzemy najciekawsze profile, które będą relacjonowały wyzwanie, które spełniają powyższe warunki.
 • Regulamin konkursu znajdziecie tu: KLIK.

Wiem, że niektórzy z Was mają już moją książkę i kupili ją na premierę – bardzo dziękuję! Jednak warunkiem udziału w konkursie jest zakup książki w styczniu 2022 – dobrym pomysłem będzie zakup książki dla mamy, siostry, przyjaciółki czy znajomego 🙂

Książkę możecie kupić bezpośrednio ode mnie – dostępna jest na stronie sklepu Codziennie Fit – kupując ją w styczniu, do książki zostanie dołączony pakiet naklejek motywacyjnych gratis. Książkę znajdziecie TU.

Książkę dostaniecie także w księgarniach stacjonarnych i online (Empik, Świat Książki, Bonito i inne).

DO DZIEŁA – 2022 JEST NASZ!

To chyba wszystko, co musicie wiedzieć! Zaglądajcie po PLAN TRENINGOWY na aktualny tydzień i do dzieła!
Czekam na Was od 3 stycznia na macie. Razem damy radę! 🙂

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.