TreningiZestawy ćwiczeń

OFFICE BODY – TRENING DLA OSÓB SIEDZĄCYCH ZA BIURKIEM / Z PRACĄ SIEDZĄCĄ [WIDEO]

Umówmy się: połowa świata siedzi. Codziennie. Przez wiele godzin – przed komputerem, za kierownicą, w domu, w czasie wolnym. Siedzący tryb życia to nasza codzienność… co nie koniecznie podoba się naszemu ciału. Dlatego przygotowałam dla Was coś specjalnego – trening OFFICE BODY – idealny trening dla ludzi, którzy muszą siedzieć, a dalej chcą być w formie.

Trening dla osób siedzących za biurkiem – jaki powinien być?

Jeśli dużo siedzicie – powinniście zadbać o zredukowanie negatywnych skutków siedzenia przed odpowiednią aktywność fizyczną. Jeśli ruszacie się jakkolwiek to już jest super, ale dobrze byłoby to zoptymalizować – i dlatego powstał ten trening! Zajmujemy się wszystkimi kluczowymi aspektami – wzmocnimy serce i poprawimy kondycję wysiłkiem cardio, wzmocnimy plecy, brzuch i pośladki, które pomagają utrzymać prawidłową postawę i chronią kręgosłup, a na samym końcu rozluźnimy partie, które najbardziej napinają się przy siedzącym trybie życia. Ten trening to zestaw totalny – 40 minut i macie naprawdę dobry, jakościowy ruch na koncie odhaczony 🙂

OFFICE BODY – TRENING DLA OSÓB SIEDZĄCYCH ZA BIURKIEM – CO TO ZA TRENING?

OFFICE BODY to trening dla osób siedzących za biurkiem, za kierownicą, które w ciągu dnia sporo czasu spędzają w pozycji siedzącej.

DLA KOGO:  od ambitnych początkujących w górę – każdy poziom zaawansowania
RODZAJ:  trening ogólnorozwojowy – cardio i wzmacnianie, sprawność
CEL:   poprawa kondycji, wzmocnienie mięśni kluczowych dla bezpiecznego siedzenia – pośladków, pleców, brzucha, rozluźnienie napiętych partii, utrzymanie formy przy pracy siedzącej
INTENSYWNOŚĆ: zmienna, średnia i niska

NIE PRZEGAP NOWYCH TRENINGÓW!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na temat zdrowego trybu życia – koniecznie zasubskrybuj mój kanał na YouTube – możesz to zrobić klikając TU.

Nowe filmy pojawiają się:

PONIEDZIAŁEK – nowy trening
CZWARTEK – film o zdrowym życiu

Wszystkie darmowe zestawy treningowe znajdziesz tu: zestawy treningowe.
A w tym miejscu znajdziesz przepisy na zdrowe dania: przepisy Codziennie Fit.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.