transparent white

PODEJMIJ WYZWANIE I WYGRAJ NAGRODY!

07/10/19 - 03/11/19

Fot. Fotografia dla Biznesu Agata Matulka
fit jesien

Ta jesień wcale nie musi być leniwa i demotywująca! Postaw na aktywność, podnieś sobie poprzeczkę i zmierz się w wyzwaniu treningowym przygotowanym przez Martę z Codziennie Fit!
4 tygodnie, 4 nowe treningi i jeden plan treningowy – to musi się udać! Na samym początku wyzwania dostaniesz plan treningowy, który pomoże Ci utrzymać motywację i zapewni najlepsze efekty. W każdy poniedziałek na kanale YouTube Codziennie Fit będzie czekał na Ciebie nowy trening, który doda Ci kopa do działania!

Relacjonuj swoje zmagania na Instagramie oznaczając je hasztagami #fitjesien, #druzynaCF i oznaczając @pumaperformance oraz @martes.sport.

Motywuj innych i walcz o wygraną – dla najaktywniejszych uczestników z najciekawszymi relacjami mamy aż 10 nagród – do wygrania pakiet składający się z bonu o wartości 500 zł na kolekcję PUMA w salonach sieci Martes Sport, książki „Motywator”, płyty z treningami „SOS” oraz i gadżety marki PUMA! Regulamin znajdziesz TUTAJ!

WYNIKI KONKURSU – LISTA ZWYCIĘZCÓW:

@sandra.krefta  @jolantamlo
@iwonaa_cf  @julaaa_5
@karol_swi @zubin.ka
@kk.miabella @dzidulina
@wiola_bla @dorothy_bn

#fitjesien #druzynaCF

NOWY TRENING W KAŻDY PONIEDZIAŁEK!

SUPER CARDIO

spalanie & kondycja

STRONG

trening z hantlami

HIIT WYCISK

trening interwałowy

SLIM BODY

trening z dużą piłką

PLAN TRENINGOWY NA 4 TYGODNIE

Dużo lepiej trenuje się z konkretnym programem, dlatego przygotowałam dla Was pełny plan treningowy na cały miesiąc. Dzięki temu nie musisz się martwić o to, jak dzisiaj ćwiczyć – harmonogram jest odpowiednio wyważony i tak zaprojektowany, aby przynosić najlepsze efekty. Przy okazji gotowy harmonogram pomaga utrzymać motywację i sprawia, że… nie ma już miejsca na wymówki!

Więcej o planie przeczytasz na moim blogu – TUTAJ.

Klikając przycisk poniżej pobierzesz gotowy plan do druku:

POBIERZ APLIKACJĘ PUMATRAC

Gotowi na trening w każdym miejscu na ziemi? Tak naprawdę – wystarczy tylko telefon. Pobierz aplikację PUMATRAC i korzystaj z rozmaitych treningów ułożonych przez trenerów z całego świata! Znajdziesz też tam aż 7 treningów Marty – zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych!

Aplikacja przyda Ci się także w trakcie naszego wyzwania, więc nie ma na co czekać – czas uzbroić się w narzędzia, które pozwolą przeżyć nam naprawdę FIT JESIEŃ!

Nową kolekcję treningową marki PUMA znajdziesz w sklepach sieci Martes Sport.

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!