_DX_1539

WYZWANIE TRENINGOWE FIT JESIEŃ 2

Jesień to idealny czas na działanie – zwłaszcza, jeśli masz zapewniony dopasowany plan treningowy i motywację od całej drużyny Codziennie Fit! To MUSI się udać!

4 tygodnie, 4 nowe treningi, 1 plan treningowy i 1 wyzwanie nawykowe – to odpowiednia kombinacja, by tej jesieni naprawdę postarać się być FIT i osiągnąć swoje cele. Pobierz plan treningowy oraz nawykownik, ustal swoje priorytety i zacznij swoją przygodę!

W każdy poniedziałek na kanale YouTube Codziennie Fit będzie czekał na Ciebie zupełnie nowy trening, który zmotywuje Cię do działania i pozwoli stać się najsprawniejszą wersją siebie. Kontynuuj treningi według planu i… patrz jak zmienia się Twoje ciało i Twój styl życia!

Ale to nie wszystko – zakup jedną rzecz z kolekcji PUMA w sklepach Martes Sport i relacjonuj swoje zmagania na Instagramie oznaczając je hasztagami #fitjesien, #druzynaCF i oznaczając @pumaperformance oraz @martes.sport. 

Wygrywa 10 najaktywniejszych osób z ciekawymi relacjami, które spędzą dzień treningowy we Wrocławiu z Martą.

Regulamin znajdziesz TUTAJ.

WYNIKI KONKURSU – LISTA ZWYCIĘZCÓW:
@martynajumps  @fit_bez_spiny
@_dorota_db  @kejsi_be
@hania_druzynacf  @agaczi3244
@jola_mlo  @marcia.music
@rrenia  @kk_milaa.86
Wygranych prosimy o wiadomość na kontakt@codzienniefit.pl

 

#fitjesien #druzynaCF @pumaperformance @martes.sport @codziennie_fit

PODEJMIJ WYZWANIE I WYGRAJ NAGRODY!

05/10/20 - 01/11/20

PLAN TRENINGOWY NA 4 TYGODNIE

Przemyślany i konkretny plan treningowy to jedna z gwarancji sukcesu! Dlatego opracowałam dla Was szczegółowy harmonogram treningów na 4 tygodnie w dwóch wersjach: łatwiejszej i trudniejszej. Plan pozwoli utrzymać motywację i trenować mądrze!

Więcej o planie przeczytasz na moim blogu – TUTAJ.

Klikając przycisk poniżej pobierzesz gotowy plan do druku:

KORZYSTAJ Z NAWYKOWNIKA

Skoro już podejmujemy wyzwanie – dlaczego nie zrobić tego z odpowiednią pompą? Oprócz planu treningowego, warto skorzystać z NAWYKOWNIKA. Pobierz plansze i wyznacz swoje cele, a następnie codziennie skreślaj każdy dzień i obserwuj, jak powoli zmieniasz nawyki i życie na zdrowsze.

Plansze idealnie nadają się do relacjonowania swojego wyzwania w relacji na Instagramie:

POBIERZ APLIKACJĘ PUMATRAC

Gotowi na trening w każdym miejscu na ziemi? Tak naprawdę – wystarczy tylko telefon. Pobierz aplikację PUMATRAC i korzystaj z rozmaitych treningów ułożonych przez trenerów z całego świata! Znajdziesz też tam aż 7 treningów Marty – zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych!

Aplikacja przyda Ci się także w trakcie naszego wyzwania, więc nie ma na co czekać – czas uzbroić się w narzędzia, które pozwolą przeżyć nam naprawdę FIT JESIEŃ!

nowa kolekcja puma

Bądźmy ze sobą szczerzy – treningowe ubrania też potrafią zmotywować do działania. Jeśli szukasz inspiracji – nową kolekcję treningową marki PUMA znajdziesz w sklepach sieci Martes Sport.

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!