TreningiZestawy ćwiczeń

CARDIO DANCE x DUA LIPA – trening cardio do muzyki! Ćwicz i tańcz! [WIDEO]

Proszę przygotować migające światła, szałowe buty i szampańskie humory, bo przed Wami najnowsze dance cardio, czyli trening do muzyki! Czas na trening taneczny w domu!

Wiem, jak kochacie ten rodzaj treningu i miło mi ogłosić, że dzisiaj zdecydowanie TAŃCZYMY! To kolejny trening taneczny dance cardio na moim kanale i na pewno nie ostatni. Wy robicie ten, a ja już knuję nad następnym – trzymajcie kciuki, bo przygotowanie tego rodzaju treningów jest baaardzo czasochłonne.

Dzisiaj na treningu będzie nam towarzyszyć Dua Lipa – prywatnie strasznie lubię jej muzykę, więc dobrze się bawiłam przy nagrywaniu! Ten trening jest częścią naszego wielkiego wyzwania Fit Jesień z PUMA – więc nagraliśmy go w specjalny sposób. Są neony, jest wieczór, dobra muzyka… czas tylko na Was!

DANCE CARDIO – TRENING CARDIO DO MUZYKI, TRENING TANECZNY

Co to za trening?

CARDIO DANCE x DUA LIPA – to trening „dance cardio”, czyli trening cardio stworzony pod rytm muzyki, trening taneczny – w tym przypadku są to hity piosenkarki Dua Lipa. Ten zestaw z prostymi ruchami tanecznymi i ćwiczeniowymi to trening poprawiający kondycję, spalający sporo kalorii, ale przede wszystkim – poprawi humor i jest świetnym sposobem na ruch, który jednocześnie nie nudzi. Gwarantuję, że zleci Wam w mgnieniu oka!

DLA KOGO:  każdy poziom zaawansowania, ale osoby początkujące powinny zmniejszyć ilość skoków oraz robić przerwy na wodę. Osoby z urazami i kontuzjami powinny zrezygnować ze skoków – można łatwo zmodyfikować ruchy.
RODZAJ:  typowy trening cardio
CEL:  poprawa kondycji, spalanie kalorii, pomoc w odchudzaniu, poprawa humoru, zwiększenie dziennej aktywności
INTENSYWNOŚĆ: zmienna intensywność – od niskiej po wysoką

DOŁĄCZ DO WYZWANIA!

Aktualnie trwa nasze wielkie wyzwanie FIT JESIEŃ Z PUMA – można do niego dołączyć w każdym momencie! Przygotowałam dla Was plany treningowe w 4 różnych wersjach – nie ma wymówek!

Szczegóły wyzwania oraz darmowe plany treningowe znajdziesz tu: WYZWANIE FIT JESIEŃ Z PUMA.

fit jesień wyzwanie treningowe

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!


Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się w poniedziałki (treningi) i czwartki (filmy o diecie i ćwiczeniach). Czasami robię też treningi na żywo – informacje o nich znajdziesz w zakładce TRENINGI LIVE.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.