Ta wiosna należy do Ciebie!

Daj sobie 4 tygodnie i zobacz zmianę.
Nowiutkie premierowe treningi, ćwiczenia razem na cotygodniowych live’ach i aż 5 planów treningowych do wyboru – to musi się udać!

Dołącz do wielkiego wyzwania Fit Wiosna i zobacz, jak w ciągu miesiąca pojawiają się efekty, na których Ci zależy!
Lepsza kondycja, super sprawność, sylwetka i wspaniałe samopoczucie – to wszystko jest w zasięgu Twojej ręki, wystarczy dołączyć do wyzwania!

Zapisz się i pobierz plany treningowe!

Aby dołączyć do wyzwania i otrzymać darmowe plany treningowe, musisz się zapisać! Możesz to zrobić poniżej:

.

Wyzwanie idealnie dopasowane!

Aby wyzwanie było skuteczne, potrzebny jest dobry plan. Spokojna głowa! Załatwiłam to za Ciebie i przygotowałam aż 5 planów treningowych do wyboru, w zależności od naszego celu. Plany mają już podlinkowane treningi – wystarczy kliknąć i zacząć działać!

Pytania, wątpliwości? Szczegóły znajdziesz NA BLOGU.

Nowiutkie materiały!

W tym roku wyzwanie Fit Wiosna razem z treningami premierowymi zabierze Was do Hiszpanii! 

Treningi oznaczone jako „nowe” to premiery nagrywanie w pięknych plenerach – publikowane w poniedziałki o 6:00.
Treningi LIVE to treningi na żywo! Nie przegap ich!
10.04 (środa) – LIVE otwierający wyzwanie Happy Cardio | Cardio & kondycja
17.04 (środa) – LIVE Shape Your Body | Wzmacnianie
24.04 (środa) – live z niespodzianką: konkursem | Full Body Workout
5.05 (niedziela) – LIVE FINAŁOWY – 16:00 | Fitness Madness

Wybierz swój cel!

Aby otrzymać plany, pamiętaj żeby zapisać się do wyzwania!
Wybierz plan idealnie dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb:

STARTER

Plan dla totalnie początkujących, a także osób wracających po przerwie. Sprawdzi się także u osób otyłych. Plan jest progresywny - stopniowo zwiększamy intensywność i poziom treningów.

ODCHUDZANIE

Chcesz schudnąć? To plan dla Ciebie. Macie tu dużą dawkę cardio, które pomogą wytworzyć deficyt kaloryczny i dzięki temu pomogą schudnąć. Są tu także treningi wzmacniające i siłowe, które też wspomogą proces redukcji.

BIEGACZE

Dla osób chcących połączyć bieganie lub inny sport cardio z ćwiczeniami w domu. Bieganie występuje tu 3 razy w tygodniu, a pozostałe treningi pomogą usprawnić Wasze bieganie i poprawić Wasze wyniki.

ATHLETE

Dla osób, które po prostu chcą być w formie! Sprawdzi się także u tych, którym zależy na planie z treningami z hantlami lub ćwiczącymi na siłowni. Składa się głównie z treningów hybrydowych, które pomogą wam pracować ogólnorozwojowo nad formą: sylwetką, kondycją, siłą, sprawnością!

NIE MAM CZASU

Koniec z wymówkami! Plan zawiera tylko 3 dni treningowe w tygodniu, dzięki czemu pozwoli mimo braku czasu fajnie zadbać o formę. Treningi w tym planie są na maksa ogólnorozwojowe, by wycisnąć jak najwięcej korzyści przy jak najmniejszym nakładzie czasu.

Plan wybrany? Zapisz się, żeby odebrać:

Wyzwanie jest darmowe: aby wziąć w nim udział wystarczy zapisać się poniżej. Pamiętaj, żeby potwierdzić zapis do newslettera, klikając przycisk „potwierdzam” w mailu,. który przyjdzie do Ciebie po zapisie!

.

Bez was by się nie udało!

W tym roku wyzwanie Fit Wiosna jest możliwe dzięki Fitnesiarom – czyli osobom wspierającym mój kanał na YouTube. Jeśli chcesz wesprzeć moją działalność, a przy okazji mieć dostęp do specjalnych treningów i dodatkowych zniżek na moje projekty – możesz dołączyć klikając tu:

A może się zobaczymy?

Internet internetem, ale co powiecie na trening na żywo? Już w maju ruszam w trasę treningową i odwiedzę Wasze miasta przeprowadzając mega trening i gwarantując dodatkowe atrakcje!

To będzie dzień pełen wrażeń! Szybko łap swój bilet:

Zapisz się i pobierz plany treningowe!​

Aby dołączyć do wyzwania i otrzymać darmowe plany treningowe, musisz się zapisać! Możesz to zrobić poniżej:

.