Fit wyzwaniaTreningiWyzwanie #LATOZMARTĄ - 21 dniWyzwanie 21 dni fit

WYZWANIE #LATOZMARTĄ! 21 FIT DNI!

wyzwanie 21 dni fit

Brakuje Wam motywacji? Chcecie regularnie się ruszać w tym miesiącu? A może po prostu chcielibyście dążyć do celu i mieć w tym wsparcie? Niezależnie od tego, czy zamierzacie po prostu przeżyć aktywny sierpień, przypiłować z treningami czy trochę bardziej się zmotywować – to wyzwanie jest dla Was! Moi drodzy, zaczynamy 21 dni fit! Gotowi?

Już pod koniec sierpnia jadę do Bielawy, gdzie odbędzie się mój obóz sportowy – Codziennie Fit Camp! Ja i grupa dziewczyn – czytelniczek będziemy przez kilka dobrych dni ćwiczyć, jeść zdrowo, motywować się i spędzać razem czas <3

I tak sobie pomyślałam, że skoro i tak chciałabym ułatwić dziewczynom „przygotowanie się” do obozu i trochę je zmotywować, to równie dobrze mogę w to zaangażować całą drużynę Codziennie Fit, czyli także te osoby, które nie jadą!

Chciałam, żeby osoby, które nie będą na obozie, także mogły „wziąć w nim udział”, więc wyzwanie trwa prawie przez cały sierpień, zarówno przed obozem jak i w trakcie jego trwania – dzięki czemu będziemy DZIAŁAĆ RAZEM!

I tym sposobem przedstawiam Wam wyzwanie #LatozMartą! Sprawmy, że ten sierpień będzie aktywny, motywujący i przygotuje nas na jesień!

#LATOZMARTĄ – O CO CHODZI? WYZWANIE 21 FIT DNI

To wyzwanie ma po prostu pomóc nam utrzymać regularną aktywność fizyczną i dbać o to, co jemy. A że w grupie siła… to mam nadzieję, że świadomość, że nie jesteście w tym wszystkim sami sprawi, że motywacja będzie dużo większa.

Jeśli masz moją książkę „Motywator” i własnie realizujesz z niej plan – super! Także możesz dołączyć do wyzwania, nie czuj się odosobniony! Możesz kontynuować treningi z książki i wykonywać mini-zadania, dzielić się wrażeniami oraz relacjonować swoje postępy na grupie (tutaj) lub u siebie na profilu! Chodzi o to, żebyśmy przez te 21 dni postarali się wycisnąć z siebie więcej – robiąc zadania z wyzwania lub z „Motywatora”!

Fot. Fotografia dla biznesu Agata Matulka

Dobrze, to o co tak naprawdę chodzi w tym wyzwaniu?

  • Czas trwania: 21 dni (od 5 sierpnia do 26 sierpnia);
  • Cel:  regularna aktywność fizyczna i osiągnięcie swoich celów
  • Jak? Codziennie rano (7:00) na stronie wyzwania (zobacz na górze bloga – zakładka WYZWANIE #LATOZMARTA– 21 FIT DNI) pojawi się trening/zadanie na dany dzień;
  • pobierz kalendarz (formularz poniżej) żeby odhaczać kolejne treningi i zadania;
  • jeśli będziesz dodawać zdjęcia z wyzwania, koniecznie pamiętaj o hasztagach: #druzynaCF i #latozmarta ;
  • wsparcie możecie uzyskać także na naszej grupie – tutaj.

POBIERZ KALENDARZ I ŚLEDŹ SWOJE POSTĘPY!

Jak zawsze poprosiłam mojego Patryka o przygotowanie dla nas wszystkich motywującego kalendarza, który pomoże nam wytrwać w wyzwaniu i pozwoli odhaczać kolejne dni! Oprócz miejsca do skreślania, macie także możliwość wpisania swoich wymiarów (jeśli Wasze cele to cele sylwetkowe) i na końcu porównanie ich po wyzwaniu. Kalendarz ma Was zmotywować – wydrukujcie, powieście w widocznym miejscu i codziennie skreślajcie ukończone dni! 🙂

Jeśli jesteś subskrybentem newslettera, kalendarz wyzwania przyjdzie do ciebie najpóźniej w poniedziałek o godzinie 7:00.

Jeśli nie jesteś jeszcze zapisany do newslettera Codziennie Fit – da się to nadrobić! Poniżej wskazówki:
Zapisz się poniżej a po potwierdzeniu maila, także otrzymasz wiadomość z planem.
Czyli wpisujemy poniżej swoje dane, przychodzi nam mail z potwierdzeniem, klikamy że potwierdzamy i już – plan będzie dostępny do ściągnięcia! 
Sprawdźcie swoje skrzynki, folder spam oraz zakładki w mailu.

UWAGA: jeśli po zapisaniu się do newslettera nie dostałeś maila potwierdzającego ani harmonogramu, sprawdź w folderze SPAM oraz w zakładach oferty czy innych dostępnych na Twojej skrzynce. Spróbuj się zapisać jeszcze raz, sprawdzając, czy podałeś dobry adres. 

JEŚLI MASZ MAILA NA ONECIE LUB WP i mimo zapisania się do newslettera nie dostałeś pliku (a sprawdziłeś w spamie i zakładkach), prawdopodobnie jest to problem Twojego dostawcy. Bardzo proszę – załóż wtedy maila np. na gmail.com. Tam zawsze wszystkie wiadomości dochodzą. Jest jakiś problem z newsletterem na onecie i wp, za co bardzo przepraszam. Tyle lat, a ja dalej nie wiem, jak go rozwiązać. Niekiedy maile u tych osób nie docierają.

Członkowie newslettera raz na jakiś czas dostają informacje o wszystkich nowych postach na blogu. Dodatkowo, przy okazji wyzwań zawsze otrzymują darmowe materiały dostępne od razu.

DO DZIEŁA!

Mam nadzieję, że jesteście gotowi do wspólnych zmagań! Ja jestem! Wiem też, że wyzwanie pojawia się wieczorem, więc nie martwcie się – jutrzejsze pierwsze zadanie będzie lajtowe i nawet bez zaplanowania dacie radę je wykonać 🙂

To co – działamy? Kto wchodzi? 🙂

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.