#FITW2021Wyzwania

Wyzwanie treningowe #FITW2021

Chcesz zacząć 2021 rok aktywnie? Nic trudnego: dołącz do naszego wyzwania #FITW2021 i spraw, żeby ten styczeń był aktywny jak nigdy! Zobacz szczegóły naszego wyzwania!

Długo zastanawiałam się, jak wyróżnić te wyzwanie i sprawić, żeby – z okazji nowego roku i nowego początku (wiem, że dla wielu osób jest to ważne) – jeszcze bardziej Was motywowało do działania i pomagało utrzymać regularność. Chodziłam po domu z kąta w kąt, myśląc, co by tu można zrobić, żeby jak najwięcej osób ukończyło je z sukcesem… głowa mi dymiła, ale wreszcie pomyślałam sobie, że WIEM!

Wiem. No, kurde, wiem!

Marta Hennig, Marta Kruk, Codziennie Fit, wyzwanie #FITW2021

To, co wyróżnia styczeń spośród innych miesięcy w roku jest… ludzki zapał. Wszyscy od 1 stycznia jarają się jak pochodnie z myślą o swoich postanowieniach i są bardzo zdeterminowani, żeby wreszcie coś zmienić.

Tydzień później już tego zapału nie ma, bo gdzieś się powinie noga, coś nie wyjdzie i już nam się odechciewa. Jeśli więc chcę, żeby to wyzwanie Wam się udało, muszę wziąć pod uwagę, że zapał opadnie, a dużo z Was zaliczy potknięcie…

… więc tym razem, pierwszy raz w historii bloga, wyzwanie będzie miało formę TYGODNIOWĄ. Już tłumaczę!

Marta Kruk, Codziennie Fit, rozciąganie, kot Sznurek

Do tej pory, zazwyczaj plan treningowy wyzwania był publikowany w formie gotowej (od razu na całe wyzwanie) lub codziennej (jak np. wyzwanie Fitmas – codziennie trening na dany dzień).

Tym razem będzie publikowany w formie tygodniowej – co tydzień w niedzielę na blogu znajdziecie świeżutki plan treningowy na nadchodzący tydzień wyzwania. W ten sposób nawet jeśli gdzieś się pogubicie, pominiecie treningi albo dołączycie w połowie wyzwania – możecie zacząć od aktualnego tygodnia! Nic nie będzie stracone, nie będzie braku motywacji, bo „oni już mają za sobą 10 dni wyzwania”. Zaczynasz od aktualnego tygodnia i jedziesz z nami!

WYZWANIE TRENINGOWE 2021 #FITW2021

Od początku, o co chodzi w wyzwaniu:

  • wyzwanie trwa od poniedziałku, 4 stycznia do niedzieli, 31 stycznia.
  • wyzwanie ma trzy poziomy trudności: mega początkujący dla osób bez kondycji, po chorobie oraz osób z dużą nadwagą, średnio-zaawansowany i zaawansowany.
  • plan treningowy na dany tydzień będzie publikowany w każdą niedzielę o godzinie 18:00 – czyli dzisiaj o 18:00 pojawi się pierwszy plan na cały tydzień od 4 do 10 stycznia. Znajdziecie je zawsze w zakładce wyzwania #FITW2021 – TUTAJ lub klikając na samej górze po prawej stronie bloga. W niedzielę (10.01) pojawi się plan na kolejny tydzień. Można dołączyć w każdej chwili lub wrócić do wyzwania w każdym momencie (jeśli z jakiegoś powodu je przerwiemy).
  • treningi, które będą zaplanowane, są ułożone w profesjonalny plan treningowy, który pozwoli Wam trenować rozsądnie i skutecznie
Marta Hennig, Marta Kruk, Codziennie Fit, trening w domu przed laptopem
  • przez cały czas trwania wyzwania, co tydzień widzimy się na jednym treningu LIVE. Treningi na żywo będą odbywały się w środy, a dokładna godzina będzie podana w planie tygodniowym. Treningi będą odbywać się na moim kanale YouTube – zasubskrybuj, żeby dostać powiadomienie.
  • do wyzwania dołączony jest motywujący planer do druku – możecie tam wpisywać zrealizowane treningi, zapisać swój cel na ten miesiąc i motywować się postępami.

Bardzo Wam polecam wydrukowanie tego arkusza i powieszenie w widocznym miejscu – to naprawdę dodatkowo motywuje. Osoby zapisane na mój newsletter dostaną planner na swojego maila dzisiaj (3 stycznia) do godziny 18:00. Jeśli nie jesteś zapisana/zapisany na newsletter, zrób to tutaj – planner przyjdzie na Twoją skrzynkę:

.
  • Pamiętaj, że po zapisaniu się musisz potwierdzić adres e-mail klikając przycisk w wiadomości, którą dostaniesz. Inaczej Twój adres nie zostanie zapisany!
  • jeśli wrzucasz jakieś zdjęcia lub relacje z wyzwania na Instagram, pamiętaj, żeby oznaczyć je: #druzynaCF #fitw2021 @codziennie_fit – dzięki temu je zobaczę i będę mogła udostępnić Wasze materiały dalej, żeby zmotywować innych! <3 Codziennie będę odwiedzać Wasze profile, komentować Wasze postępy i dodawać motywacji. Będę też udostępniać raz na jakiś czas wybrane relacje u siebie na profilu.
  • wsparcie i motywację możecie uzyskać także na naszej grupie – tutaj.
  • po zakończeniu wyzwania, na blogu pojawi się plan treningowy z wyzwania w całości – jeśli ktoś będzie chciał, będzie mógł do niego wrócić i powtórzyć całe wyzwanie.

ZACZYNAMY 2021 AKTYWNIE!

No dobra, to koniec gadania, czas na działanie! Mam nadzieję, że jesteście zmotywowani do tego, żeby razem ze mną zacząć w poniedziałek oraz podbijać świat i styczeń swoją aktywnością 🙂

W drużynie Codziennie Fit siła! 🙂

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.