Codziennie Fit to blog o zdrowym stylu życia, ćwiczeniach i akceptowaniu siebie oraz swojego ciała. To też blog, który ma udowodnić, że nie trzeba być obrzydliwie bogatym, żeby żyć zdrowo!
Znajdziesz tu więc pomysły na zdrowe posiłki na każdy budżet, zestawy ćwiczeń układane przeze mnie, teksty o tym, jak zaakceptować siebie i swoje ciało oraz mnóstwo motywacji do prowadzenia zdrowego trybu życia.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z ćwiczeniami i zdrowym jedzeniem, czy jesteś już zaawansowany, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie!

Więcej o mnie przeczytasz tutaj: KLIK

Jeżeli szukasz czegoś konkretnego, po prawej stronie u góry masz lupę – to wyszukiwarka. Wpisz tam, czego szukasz, a kto wie – może już o tym pisałam?

OD CZEGO ZACZĄĆ?

Możesz mnie polubić na FACEBOOKU – dzięki temu będziesz na bieżąco z blogiem! Wrzucam tam też sporo zdjęć z mojego życia.  Znajdziesz je także naINSTAGRAMIE – ale uważaj, bo możesz utonąć w fotkach moich kotów!

Znajdziesz mnie także w dwóch innych miejscach – na moim drugim blogu, gdzie piszę o życiu z uśmiechem (MARTAPISZE)  i na moim kanale na YOUTUBE, gdzie wrzucam zestawy ćwiczeń. Mówię tam także o byciu fit, treningach i zdrowym jedzeniu, więc na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.