Fit wyzwaniaWyzwaniaWyzwanie #FITDOŚWIĄT

FIT DO ŚWIĄT – GRUDNIOWE WYZWANIE

Mam nadzieję, że jesteście gotowi na aktywny grudzień, bo pod koniec roku wcale nie zamierzam odpuszczać! Niezależnie od tego, czy udało Wam się osiągnąć Wasze cele czy też nie, nowe wyzwanie #fitdoświąt – jest dla Was. Dlaczego? Bo dzięki niemu będziemy mieli aktywny grudzień bez żadnych wymówek… i plan treningowy w formie kalendarza adwentowego!

Długo zastanawiałam się, czy planować jakieś wyzwanie na grudzień – w końcu to świąteczny okres, w którym raczej myślimy o tym, czy po takiej ilości mandarynek i pierogów nie staniemy się chodzącym pierogiem. Albo uszkiem. Ewentualnie mandarynką.

Potem jednak pomyślałam, że to przecież IDEALNY moment! W tym wyzwaniu nie chodzi o to, żeby zasuwać do upadłego czy wpadać w obsesję bycia fit. Chcę, żebyśmy mieli aktywny grudzień dla zdrowia i po to, by zmotywować się do ruchu w tym okresie, kiedy większość ludzi odpuszcza.

Poza tym zobaczycie jaka to satysfakcja – usiąść do świątecznego stołu, a następnie zakończyć rok z myślą, że nie odpuściliśmy w tym ostatnim miesiącu i był on dla nas owocny i aktywny.

Chciałabym też jednak jakoś wpisać się w ten świąteczny nastrój i nadać całemu wyzwaniu trochę zabawy i lekkości. Dlatego też zamiast zwykłej kartki z planem treningowym, mam dla Was coś innego – treningi w wyzwaniu będą pokazywały się w stylu „kalendarza adwentowego”. Tak, to oznacza, że trening zawsze będzie niespodzianką – tak samo, jak czekoladka w kalendarzu 🙂

To co, wchodzicie w to?

FIT DO ŚWIĄT – ZASADY WYZWANIA

Tak naprawdę, zasady wyzwania są bardzo proste:

 • Wyzwanie trwa od 1 do 24 grudnia;
 • codziennie rano na blogu w zakładce FIT DO ŚWIĄT (znajdziecie ją na górze bloga w menu, a na telefonie – po lewej stronie) będzie pojawiał się trening lub zadanie na dany dzień;
 • pobierz kalendarz (szczegóły niżej) i codziennie odhaczaj wykonane zadanie;
 • jeśli wrzucasz jakieś zdjęcia lub relacje z wyzwania na Instagram, pamiętaj, żeby oznaczyć je: #druzynaCF #fitdoswiat @codziennie_fit – dzięki temu je zobaczę i będę mogła udostępnić Wasze materiały dalej, żeby zmotywować innych! <3
 • wsparcie i motywację możecie uzyskać także na naszej grupie – tutaj.
 • a jeśli będzie Wam za mało fit treści, to koniecznie wchodźcie na mój kanał na YouTube – w grudniu pojawi się seria fit vlogów 🙂

Zawsze przy takich wyzwaniach pojawia się mnóstwo pytań, więc już śpieszę z odpowiedziami:

 • trening na dany dzień będzie publikowany o 6 rano (jeśli nie pasuje Ci ta godzina, zacznij wyzwanie dzień później – będziesz miał dostęp do treningów o dowolnej porze);
 • w planie treningowym będą też dni wolne – tak, żeby plan był jak najbardziej optymalny;
 • mimo, że treningi ukazują się codziennie, to są one wcześniej ułożone przeze mnie w plan treningowy – nie musicie się więc martwić, wszystko ma ręce i nogi;
 • jeśli chcecie osiągnąć efekty sylwetkowe – np. schudnąć, pamiętajcie, aby oprócz naszego planu treningowego zadbać także o swoją dietę.
 • w wyzwaniu mogą wziąć udział zarówno początkujący, jak i zaawansowani.

ODHACZAJ TRENINGI – POBIERZ KALENDARZ DO DRUKU

Wiem, że wiele osób lubi sobie odhaczać wykonane zadania, więc znów przygotowałam dla Was z Patrykiem uroczy kalendarz do druku – mam nadzieję, że doda Wam motywacji do działania, a skreślanie kolejnych dni i odliczanie do Gwiazdki sprawi Wam przyjemność 🙂

Aby pobrać plan, wystarczy zapisać się do newslettera Codziennie Fit (zrobicie to w okienku niżej). Po potwierdzeniu Waszego adresu e-mail, przyjdzie na Waszą skrzynkę. Czyli wpisujemy poniżej swoje dane, przychodzi nam mail z potwierdzeniem, klikamy że potwierdzamy i już – kalendarz będzie dostępny do ściągnięcia! Sprawdźcie swoje skrzynki, folder spam oraz zakładki w mailu.

Jeśli jesteś już subskrybentem newslettera, kalendarz przyjdzie do Ciebie w sobotę, 30 listopada do końca dnia.

UWAGA: jeśli po zapisaniu się do newslettera nie dostałeś maila potwierdzającego ani harmonogramu, sprawdź w folderze SPAM oraz w zakładach oferty czy innych dostępnych na Twojej skrzynce.

JEŚLI MASZ MAILA NA ONECIE LUB WP i mimo zapisania się do newslettera nie dostałeś pliku (a sprawdziłeś w spamie i zakładkach), prawdopodobnie jest to problem Twojego dostawcy. Bardzo proszę – załóż wtedy maila np. na gmail.com. Tam zawsze wszystkie wiadomości dochodzą. Jest jakiś problem z newsletterem na onecie i wp, za co bardzo przepraszam. Na razie nie wiem jak go rozwiązać 🙂 Niekiedy maile u tych osób nie docierają.

Członkowie newslettera raz w tygodniu dostają informację o wszystkich nowych postach na blogu. Dodatkowo, przy okazji wyzwań zawsze otrzymują darmowe materiały dostępne od razu.  

ZACZYNAMY NASZ AKTYWNY GRUDZIEŃ!

No! To mam nadzieję, że jak zwykle mogę na Was liczyć i razem znowu podbijemy świat, wykonując nasze wyzwanie treningowe 😀 Uwielbiam je organizować, zwłaszcza, kiedy widzę, że tyle osób z tego korzysta i jest aktywnym regularnie. Czekam na meldunki – kto wchodzi?

Trzymam mocno za Was kciuki! I za siebie też 🙂

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.