ŚwiąteczneZdrowy lifestyle

Zdrowe święta – poradnik LAST MINUTE i szybkie fit przepisy, które cię uratują

Ho, ho, ho! Czujesz już tą magię świąt? A może wręcz przeciwnie – masz sporo pracy i przez to nie masz jak skupić się na nadchodzących świętach? Planujesz bardziej tradycyjne, czy zdrowe Boże Narodzenie?
Niezależnie od tego, co wybierasz – możesz na mnie liczyć! Przygotowałam poradnik last – minute i dołączyłam do niego świąteczne przepisy z bloga, które możesz wykonać nawet, jeśli doba jest za krótka: są banalnie proste!

Mówią, że święta, święta i po świętach, ale ja od paru lat widzę to z zupełnie innej perspektywy – przed świętami, przed świętami… i nie wiadomo kiedy, nagle jest już Wigilia! 

Jeżeli tak jak ja, masz czasami problem z przyspieszającym czasem i zbyt krótką dobą – to przybij piątkę… a następnie zerknij na teksty poniżej. To świąteczne przepisy oraz poradniki, które przygotowałam przez te kilka lat.

zdrowe święta

Dodatkowo umieszczam jeszcze kilka przepisów, które nie są specjalnie świąteczne, ale moim zdaniem świetnie nadają się na świąteczny stół.

ZDROWE ŚWIĘTA – CZY TO NA PEWNO DOBRY POMYSŁ? JAK JE ZORGANIZOWAĆ?

zdrowe święta

ZDROWE ŚWIĘTA – PRZEPISY ŚWIĄTECZNE W WERSJI FIT

zdrowe święta

PRZEPISY, KTÓRE MOGĄ SIĘ PRZYDAĆ

Mam nadzieję, że poradnik pomoże Wam ogarnąć sytuację i wszyscy będziemy mogli cieszyć się spokojnymi świętami bez stresu i wyrzutów sumienia. Życzę Wam wszystkiego dobrego i ostrzegam  – wpadajcie na bloga w przerwie świątecznej, bo nie będzie tutaj pusto 🙂 Będę na Was czekać!

Buziaki!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.