zapisz się!

.

Wyzwanie treningowe 2024.

Czas coś zmienić! Rozpocznij swoją przemianę z wyzwaniem ✨GLOW UP 2024✨!
Wybierz spośród 5 planów treningowych i dołącz do drużyny Codziennie Fit, a za miesiąc zobaczysz już efekty: lepszą sylwetkę, kondycję, motywację, ale przede wszystkim też chęć do tego, by tak wyglądał cały rok!
Trenuj z profesjonalnymi treningami, działaj według efektywnego planu i spraw, by rok 2024 był totalnie TWÓJ.
Na co czekasz? Zapisz się i zacznij działać!
Czas na wyzwanie treningowe 2024 z Codziennie Fit!

01.

Wyzwanie jest kompletnie darmowe. Jedyne, co musisz zrobić, to zapisać się, by otrzymać dostęp do aż 5 planów treningowych do wyboru.

02.

Treningi z planu znajdziesz na YouTube Codziennie Fit – ćwicz jednocześnie ze mną, zagadam Cię tak, ze trening minie w 5 minut! Treningi możesz odpalać też na siłowni!

03.

Bierz udział w treningach LIVE, czekaj na poniedziałkowe premiery treningów i staraj się wykonać plan najlepiej, jak potrafisz – a efekty przyjdą szybko.

TO JEST TWÓJ CZAS

Jaki plan wybrać?

Zaprojektowałam 5 planów, dostosowanych do różnych celów. Każdy z nich będzie wspierał Cię w Twojej pracy nad sobą i pozwalał na osiągnięcie najlepszych rezultatów. Treningi ułożone są w taki sposób, by zoptymalizować Twoje wyniki!
Wyzwanie treningowe 2024 z Codziennie Fit: zaczynamy!

starter

Idealny dla początkujących, osób z dużą nadwagą, otyłością, po kontuzjach lub długiej przerwie. Bez skakania, spokojne treningi, które pomogą zacząć ćwiczyć.

odchudzanie

Plan nastawiony na spalanie tkanki tłuszczowej i wykreowanie deficytu kalorycznego, idealny dla osób, które chcą schudnąć w zdrowy sposób.

sylwetka

Plan złożony z treningów siłowych. Nastawiony na pracę nad modelowaniem sylwetki, masą mięśniową, siłą i wzmocnieniem całego ciała.

bieganie

Plan dla osób, które chcą połączyć bieganie z treningami w domu. Zawiera 3 biegi i dodatkowe treningi, które poprawią ogólną sprawność.

hybrydowy

Chcesz być najsprawniejszą wersją siebie? Ten plan treningów hybrydowych Ci w tym pomoże! Przeznaczony dla osób, które chcą działać bardziej sportowo i być w najlepszej formie życia.

zapisz się do wyzwania

Czekam na ciebie!

Aby pobrać darmowe plany treningowe, musisz zapisać się na wyzwanie! Pamiętaj, by po zapisaniu kliknąć potwierdzenie na swojej skrzynce mailowej! 

.
wyzwanie treningowe 2024

dołącz do drużyny cf!

Nie chcesz działać na własną rekę, potrzebujesz większej motywacji?  Obserwuj mnie na Instagramie i na YouTube, by dowiadywać się nowych rzeczy o byciu fit i złapać inspirację do działania!