Kontakt

Uwaga: z powodu spływających bardzo wielu próśb i zapytań, niestety nie odpowiadam na maile z prośbami o porady dotyczące odchudzania, tycia, rzeźbienia sylwetki, jedzenia, planu treningowego. Mimo moich chęci, nie jestem w stanie czasowo pomóc wszystkim piszącym.

WSPÓŁPRACA TRENINGOWA

Jeśli jesteś zainteresowany planami treningowymi, chciałbyś trenować według moich zaleceń, serdecznie zapraszam Cię na stronę sklepu, gdzie można zakupić plany treningowe: KLIK. 

PYTANIA

Jeśli masz pytanie dotyczące wpisu, coś jest niejasne – najlepiej napisz komentarz, najszybciej w ten sposób odpowiadam. W innych wypadkach pisz na: kontakt@codzienniefit.pl

Kontakt do współautora bloga, Patryka Kruka, w sprawach technicznych – patryk@codzienniefit.pl

 

 • Pytanie o długość treningów

  Cześć Marta!
  Ćwiczę z Tobą już od kilku miesięcy i nie zamierzam przestać, jesteś super, a Twoje treningi bardzo do mnie przemawiają 😀 Jednak mam pytanie, nad którym zastanawiałam się już jakiś czas. Ponieważ masz dużo treningów trwających około 30 min a nawet mniej, to powiedz proszę czy to jest odpowiedni czas trwania treningu? Pytam dlatego, bo często słyszy się, że zalecany czas ćwiczeń to mniej więcej godzina 3 razy w tygodniu, dla zdrowia oczywiście, nie mówię tutaj o jakichś super efektach. Ćwiczę właśnie mniej więcej 3 razy w tygodniu i zastanawia mnie czy łącznie te 1,5 godz. tygodniowo Twoim zdaniem jest wystarczające? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź! 🙂
  Dominika

  • Cześć Dominika!
   jeśli poza treningami starasz się być aktywna w dzień – iść gdzieś pieszo, lub może masz pracę stojąco-chodzącą, to jak najbardziej 3×30 minut wystarczy.

   Jeśli masz pracę siedzącą i w domu też głównie siedzisz, to postarałabym się zwiększyć aktywność poza treningową oraz wybierać moje dłuższe treningi (ale nieznacznie, np. 1 dłuższy w tygodniu i 2 krótkie)

   Pozdrowienia!

   • Re

    O widzisz, i w ten sposób rozwiałaś wszelkie moje wątpliwości, dzięki bardzo! 😀
    Super blog i super ćwiczenia Marta, rób dalej to co robisz, bo świetnie Ci wychodzi 🙂

    Pzdr Dominika