Marta Hennig – trener przygotowania motorycznego, certyfikowany trener personalny i instruktor fitness, absolwentka AWF we Wrocławiu, lekkoatletka, autorka ksiażki „Codziennie Fit”.
Zdobywczyni tytułu Next Fitness Star 2017, w konkursie organizowanym przez Women’s Health – łącznie oddano na moją kandydaturę 40 tysięcy głosów

Codzienniefit.pl to blog o zdrowym trybie życia, zdrowym odżywianiu, ćwiczeniach, aktywności i pozytywnym traktowaniu własnego ciała. Obecnie jeden z największych blogów fitness w Polsce, odwiedzany miesięcznie przez co najmniej 250 tysięcy unikalnych użytkowników. 

  • I miejsce w kategorii Blog internautów w konkursie BLOG DAY 2015.
  • I miejsce w kategorii uroda i zdrowie rankingu TOP 100 POLSKICH BLOGÓW w roku 2016 (Według raportu: Press service monitoring mediów. )
  • Miejsce w TOP 10 w kategorii „Zdrowie i uroda” w rankingu BlogRank. TOP 100 POLSKICH BLOGÓW z największymi możliwościami komercyjnymi”. (Według raportu: BlogRank )
  • Miejsce w brązowej dziesiątce najbardziej wpływowych blogerów w roku 2017,  2018, 2019 i 2020 w rankingu Tomka Tomczyka (Jason Hunt)

Statystyki bloga

unikalnych użytkowników (miesięcznie)
>
odsłon bloga (miesięcznie)

Social media

polubień
subskrybcji
instagram

MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY

Jestem otwarta na współpracę reklamową zarówno za pomocą bloga, jak i innych mediów społecznościowych. Obecnie moja działalność to nie tylko blog, ale także prężnie rozwijający się kanał fitness na youtube oraz media społecznościowe. Mam także doświadczenie w wydarzeniach odbywających się w „realu” – prowadzenie treningów oraz wykładów, a także tworzeniu m.in eksperckich artykułów do mediów online oraz tradycyjnych.

W celu kontaktu napisz:

kontakt@codzienniefit.pl