Marta Hennig – trener przygotowania motorycznego, certyfikowany trener personalny i instruktor fitness, absolwentka AWF we Wrocławiu, lekkoatletka, autorka ksiażki „Codziennie Fit”.
Zdobywczyni tytułu Next Fitness Star 2017, w konkursie organizowanym przez Women’s Health – łącznie oddano na moją kandydaturę 40 tysięcy głosów

Codzienniefit.pl to blog o zdrowym trybie życia, zdrowym odżywianiu, ćwiczeniach, aktywności i pozytywnym traktowaniu własnego ciała. Obecnie jeden z największych blogów fitness w Polsce, odwiedzany miesięcznie przez co najmniej 250 tysięcy unikalnych użytkowników. 

  • I miejsce w kategorii Blog internautów w konkursie BLOG DAY 2015.
  • I miejsce w kategorii uroda i zdrowie rankingu TOP 100 POLSKICH BLOGÓW w roku 2016 (Według raportu: Press service monitoring mediów. )
  • Miejsce w TOP 10 w kategorii „Zdrowie i uroda” w rankingu BlogRank. TOP 100 POLSKICH BLOGÓW z największymi możliwościami komercyjnymi”. (Według raportu: BlogRank )
  • Miejsce w brązowej dziesiątce najbardziej wpływowych blogerów 2017 w rankingu Tomka Tomczyka (Jason Hunt)

Statystyki bloga

>
unikalnych użytkowników
odsłon bloga

Social media

polubień
subskrybcji
instagram

MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY

Jestem otwarta na współpracę reklamową zarówno za pomocą bloga, jak i innych mediów społecznościowych. Obecnie moja działalność to nie tylko blog, ale także prężnie rozwijający się kanał fitness na youtube oraz media społecznościowe. Mam także doświadczenie w wydarzeniach odbywających się w „realu” – prowadzenie treningów oraz wykładów, a także tworzeniu m.in eksperckich artykułów do mediów online oraz tradycyjnych.

W celu kontaktu napisz:

kontakt@codzienniefit.pl

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!