WideoZestawy ćwiczeń

Trening na brzuch i boczki – specjalnie na Halloween! [WIDEO]

Trening na brzuch i boczki to idealny sposób na wzmocnienie mięśni brzucha. Jest bardzo konkretny, więc da popalić waszym brzuchom, a jednocześnie nie trwa długo. Umieściłam w nim takie ćwiczenia na brzuch i boczki, które najlepiej pomogą wam wzmocnić wszystkie mięśnie. Dodatkowo czeka na was niespodzianka, ponieważ trening z racji Halloween… przeprowadzam w odpowiednim stroju!

TRENING NA BRZUCH I BOCZKI – DLA KAŻDEGO

Ten trening jest trochę inny… przerażający! Ponieważ wypuszczam go w dzień Halloween, zamieniam się na ten czas w zombie, które przeprowadzi Was przez cały trening. Mam nadzieję, że Wam się spodoba! Mam też poczuci, że być może taka forma treningu pozwoli zachęcić do aktywności nowe osoby 🙂 

Jeżeli masz ochotę i podoba ci się trening, będzie mi bardzo miło, jeśli udostępnisz go dalej -podsyłając przyjaciółce, znajomemu, mamie czy udostępniając na swoim facebooku. Każda forma wsparcia jest dla mnie bezcenna!  

Trening przeznaczony jest dla osób o każdym poziomie zaawansowania. Może być stosowany jako trening:

  • jako osobny trening,
  • po treningu cardio,
  • aby ujędrnić ciało,
  • aby wzmocnić mięśnie
  • jako dodatek do głównego treningu

Trening może być wykonywany maksymalnie 3 razy w tygodniu. Nie ma potrzeby zwiększenia częstotliwości ćwiczeń.

INFORMACJE

Czym jest trening na brzuch i boczki?

Trening ma na celu wzmocnienie mięśni brzucha i całego „core”, czyli mięśni głębokich, odpowiedzialnych m.in. za stabilizację naszej postawy. Do tego treningu wybrałam moje ulubione ćwiczenia, które angażują wszystkie mięśnie brzucha, wzmacniając go oraz rzeźbiąc. Pamiętaj, że jeżeli masz zbędne dodatkowe kilogramy, oprócz treningów na brzuch powinieneś wykonywać treningi na całe ciało oraz dostosować odpowiednio żywienie.

DLA KOGO:  dla osób o każdym poziomie zaawansowania
RODZAJ: wzmacnianie, rzeźbienie
CEL: wzmocnienie mięśni głębokich, m.brzucha, poprawa wyglądu mięśni brzucha
INTENSYWNOŚĆ: niska/średnia

ZOBACZ POPRZEDNIE TRENINGI:

HEJ!

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.