WideoZestawy ćwiczeń

Cardio + brzuch – trening cardio w domu [WIDEO]

Jeżeli macie ochotę na trening cardio w domu – przychodzę na ratunek! Oto pełny trening cardio z rozgrzewką i rozciąganiem, który przyda się każdemu, kto chce spalić trochę kalorii, popracować nad swoją sylwetką i poprawić swoją kondycję.

Według ankiety, którą robiłam jakiś czas temu, trening cardio był najczęściej wybieranym przez was treningiem, który miałabym nagrać.  Bardzo chciałabym, żeby nagrania na kanale były dla was przydatne, dlatego będę się sugerować odpowiedziami także przy kolejnych nagraniach. 🙂 Mam nadzieję, że ten trening wam się spodoba – mimo tego, że wygląda lekko, daje popalić, ale jednocześnie jest na tyle urozmaicony, że bardzo przyjemnie podczas niego leci czas. 🙂

INFORMACJE

Czym jest trening cardio?
Trening o średniej intensywności (ok. 75 % tętna max.) trwający najczęściej do 60 minut.  To trening bardziej intensywny niż aeroby. Świetnie sprawdza się przy budowaniu kondycji, zmusza organizm do dość dużego wydatku energetycznego (spala sporo kalorii), pomaga w procesie odchudzania. Ma zbawienny wpływ na serce, świetny w profilaktyce chorób związanych z układem krążenia. 

DLA KOGO:  dla osób, które już jakiś czas ćwiczą, ale ambitni początkujący jak najbardziej mogą się zmierzyć
RODZAJ: cardio + brzuch
CEL: spalenie kalorii, poprawa kondycji, wzmocnienie mięśni brzucha
INTENSYWNOŚĆ: średnia i wysoka

TRENING CARDIO W DOMU

HEJ!

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.