RuchWideo

Ćwiczenia na pośladki – co robisz ŹLE? Popularne błędy [WIDEO]

Ćwiczenia na pośladki to na pewno jedna z najpopularniejszych fraz w internecie. Szkoda tylko, że oprócz listy ruchów, które należy wykonać, żeby mieć ładną pupę, nie ma także wytłumaczenia, jak robić ćwiczenia poprawnie – a niestety z moich obserwacji wynika, że sporo osób wykonuje trening na pośladki po prostu źle. Dlatego dziś wzięłam pod lupę jedne z trzech najpopularniejszych ćwiczeń – sprawdź, czy robisz je dobrze!

Dobrze/źle to seria filmów, w których pokazuję prawidłową technikę ćwiczeń oraz najpopularniejsze błędy. Dzisiaj skupimy się na trzech – z pozoru bardzo prostych – ćwiczeniach na pośladki, które występują w bardzo dużej ilości treningów: ośle wykopy, odwodzenie nogi w bok oraz wznosy bioder.

Mam nadzieję, że film będzie dla Was przydatny.  Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi filmami, koniecznie zasubskrybuj kanał, klikając TUTAJ.

POPRZEDNIE ODCINKI DOBRZE/ŹLE:

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.