• Szukaj

DESKA – czy na pewno umiesz ją zrobić?


Deska – jedno z najpopularniejszych ćwiczeń na świecie. Jest to też ćwiczenie, w którym bardzo łatwo popełnić błąd… i nawet tego nie zauważyć! Czy jesteś pewny, że potrafisz zrobić poprawnie deskę? Przekonajmy się!

Hejka!

Dziś przygotowałam dla Was film, który może być początkiem nowego cyklu – chciałabym tylko wiedzieć, czy przypadnie Wam do gustu! W serii DOBRZE/ŹLE chciałabym pokazywać popularne ćwiczenia i błędy tak, żeby krótko i zwięźle móc przekazać Wam pewne informacje o technice ich wykonania. 

Dzisiaj porozmawiamy sobie o desce (plank) – jednym z najczęściej spotykanych ćwiczeń. Wbrew pozorom, nie jest to jednak łatwy ruch – trzeba się skupić i pamiętać o kilku rzeczach na raz, by wykonać deskę poprawnie. Zresztą – sami zobaczcie!

 

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!