• Szukaj

Jak zaplanować zmianę sylwetki?

Jak zaplanować zmianę sylwetki? Co zrobić, żeby zmiana wagi czy figury zakończyła się sukcesem i trwała już zawsze? Przygotowałam dla Was pełny poradnik, który pomoże Wam kompletnie obmyślić taktykę zmiany sylwetki i odpowiednio nią pokierować!

Dziękuję za dzisiejsze spotkanie LIVE! Bardzo miło było mi przeprowadzić dla Was wykład o planowaniu zmian w sylwetce – cały zapis audycji macie na dole. Moja rada? Weźcie ze sobą notes albo kartkę i długopis, bo wydaje mi się, że niektóre rzeczy lepiej byłoby zapisać.

Zapisany LIVE obejrzycie poniżej – mówię w nim:

➡️ jak wyznaczyć cele
➡️ jak dopasować treningi?
➡️ w jaki sposób ogarnąć dietę?
➡️ jak przejść do realizacji?

I mam nadzieję, że tłumaczę to w miarę prosty sposób. Gościem specjalnym jest Nitka – moja kotka!

W audycji live mówię też o mojej nowej książce „Motywator”, w której znajdziecie plany treningowe na 8 tygodni, zdrowe przepisy, trochę wiedzy oraz fit dziennik. Więcej szczegółów tutaj.

A poza tym mam dla Was kilka przydatnych linków:

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!