Do wydrukowaniaZdrowy lifestyle

Planner ćwiczeń i diety, kalendarz zdrowego życia – DO WYDRUKOWANIA.

Wiadomo – dobrymi chęciami to jest piekło wybrukowane. Warto do zapału – który może okazać się słomiany – dodać trochę motywacji i nauczyć się samodyscypliny. A jak to zrobić? Proste – dzisiaj podaruję wam miesięczny planner bycia fit do wydrukowania.

Przygotowałam dla Was miesięczny kalendarz (a właściwie go obmyśliłam, a wykonał go Patryk) , który możecie potraktować jako arkusz motywacyjny. Jest tam miejsce na wypisanie sobie Waszego celu, powodu, dla którego to robicie i nagrody, jaką dostaniecie, gdy Wam się uda. Oprócz tego możecie wpisać wagę i wymiary, jeśli chcecie się odchudzać lub próbujecie przytyć.

Kalendarz, jak już mówiłam, jest na miesiąc – nie zrobiłam go na żaden konkretny, bo stwierdziłam, że dzięki temu będzie uniwersalny 🙂 Każde okienko zawiera dwie rzeczy – do odhaczenia trening i dietę. Możecie albo zaznaczać sobie kolorami (np. czerwony i zielony), który dzień Wam się udał, a który nie. Możecie też po prostu odhaczać odpowiedni kwadrat lub rysować odpowiednie minki (smutne lub szczęśliwe) w zależności od tego, jak Wam poszło.

Mam nadzieję, że planner Wam się spodoba. Jeśli tak, zawsze możecie udostępnić lub polubić ten wpis – albo, jeszcze lepiej, za miesiąc wysłać mi zdjęcie uzupełnionej kartki 🙂

Kalendarz możecie ściągnąć stąd: KLIK

Tutaj zaś znajdziecie moje poprzednie rzeczy do pobrania:
Lista zdrowych zakupów do wydrukowania – KLIK
Harmonogram treningów – KLIK

Znajdziesz mnie:

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.