• Szukaj

Planner ćwiczeń i diety, kalendarz zdrowego życia – DO WYDRUKOWANIA.

Wiadomo – dobrymi chęciami to jest piekło wybrukowane. Warto do zapału – który może okazać się słomiany – dodać trochę motywacji i nauczyć się samodyscypliny. A jak to zrobić? Proste – dzisiaj podaruję wam miesięczny planner bycia fit do wydrukowania.

Przygotowałam dla Was miesięczny kalendarz (a właściwie go obmyśliłam, a wykonał go Patryk) , który możecie potraktować jako arkusz motywacyjny. Jest tam miejsce na wypisanie sobie Waszego celu, powodu, dla którego to robicie i nagrody, jaką dostaniecie, gdy Wam się uda. Oprócz tego możecie wpisać wagę i wymiary, jeśli chcecie się odchudzać lub próbujecie przytyć.

Kalendarz, jak już mówiłam, jest na miesiąc – nie zrobiłam go na żaden konkretny, bo stwierdziłam, że dzięki temu będzie uniwersalny 🙂 Każde okienko zawiera dwie rzeczy – do odhaczenia trening i dietę. Możecie albo zaznaczać sobie kolorami (np. czerwony i zielony), który dzień Wam się udał, a który nie. Możecie też po prostu odhaczać odpowiedni kwadrat lub rysować odpowiednie minki (smutne lub szczęśliwe) w zależności od tego, jak Wam poszło.

Mam nadzieję, że planner Wam się spodoba. Jeśli tak, zawsze możecie udostępnić lub polubić ten wpis – albo, jeszcze lepiej, za miesiąc wysłać mi zdjęcie uzupełnionej kartki 🙂

Kalendarz możecie ściągnąć stąd: KLIK

Tutaj zaś znajdziecie moje poprzednie rzeczy do pobrania:
Lista zdrowych zakupów do wydrukowania – KLIK
Harmonogram treningów – KLIK

Znajdziesz mnie:

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!