Do wydrukowaniaZdrowy lifestyle

Lista zdrowych zakupów DO WYDRUKOWANIA.

 Podstawą zdrowej diety nie jest wcale motywacja i chęci, ale dobrze wyposażona lodówka. Jeżeli w szafkach będziemy mieli dobre, zdrowe produkty, to przygotowanie z nich posiłków będzie bułką z masłem.
Tylko co kupić, by jeść zdrowo?

Teoretycznie wszyscy wiemy co jeść i jak jeść: piramida zdrowego żywienia nie jest szczególnie trudna. Problem pojawia się jednak przy zakupach:  bo zapominamy kupić odpowiednie produkty albo wręcz przeciwnie – kupujemy rzeczy, ale nie te, które są nam potrzebne. Jak tego uniknąć? To proste: robić listę zdrowych zakupów.
Ja bez takiej już nie ruszam się do marketu – to mój niezbędnik, który pomaga mi wytrwać w zdrowym trybie życia.

CO POWINNO BYĆ NA LIŚCIE?

Jestem zwolenniczką robienia zakupów raz na tydzień albo raz na 3-4 dni: dzięki takiemu systemowi zaoszczędzasz czas i pieniądze. W swojej liście musisz więc mieć zarówno produkty nadające się na śniadanie i kolacje, jak i te z których łatwo i szybko zrobisz zdrowy, pełnowartościowy obiad.
Warto poświęcić pół godziny przed zakupami i rozplanować menu na najbliższe dni. To ułatwi ci komponowanie listy i robienie zakupów.
Robiąc tę listę wypisałam wszystkie produkty, które przydadzą się w kuchni. Drukując ją na zakupy możesz po prostu odhaczyć to, co akurat ci potrzebne.
Jeżeli chcecie użyć listy, dajcie znać – będzie mi miło słyszeć, że komuś się spodobała.

 

Możecie mi podziękować polecając mój profil na FACEBOOKU 

Link do ściągnięcia listy: KLIK

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.