• Szukaj

Ćwicz w wakacje! Harmonogram ćwiczeń DO WYDRUKOWANIA!

 Lubię sobie pomagać w osiąganiu swoich celów. Jednym z moich ulubionych sposobów jest notowanie postępów i planowanie tego, co mam zrobić. Dlatego stworzyłam dla Was harmonogram ćwiczeń, który możecie ściągnąć, wydrukować i uzupełnić jak tylko chcecie.

Dzisiaj krótko i na temat – korzystając z moich (bardzo wątpliwych, niestety) umiejętności obsługi Photoshopa, zrobiłam dla siebie i dla Was harmonogram treningów, który można spokojnie wydrukować, uzupełnić i powiesić na lodówce, ścianie, tablicy motywacji albo każdym innym miejscu, w które będziecie zerkać.

Rozpisanie treningów sprawi, że łatwiej będzie Wam zmotywować się do zrobienia czegokolwiek (bo nie musicie rozmyślać, coby tu dzisiaj poćwiczyć, tylko z góry wiecie co i jak), a kolejne odhaczane dni na pewno sprawią Wam niemałą satysfakcję.

Tak wygląda kalendarz po wydrukowaniu:

Bądźmy aktywne w wakacje, nie leńmy się!

Pojutrze opublikuję wpis o tym, jak trenować w domu – co ćwiczyć, jakie mamy możliwości, co możemy zrobić same. W niedalekiej przyszłości pokażę też jak trenować siłowo w domu bez sprzętu i jak zrobić trening cardio, kiedy za oknem leje. 🙂

Aby ściągnąć harmonogram, kliknijcie tutaj: KLIK. 

Jeśli miałybyście ochotę, podzielcie się linkiem do notki z koleżankami, udostępnijcie albo polajkujcie mój profil na facebooku (klik). To będzie dla mnie podziękowanie… a raczej będę czuła się bardzo wdzięczna!

Pozdrowienia, trzymajcie się, drukujcie i uzupełniajcie!

Marta

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!