Bez kategorii

Motywacyjny poniedziałek! [11]

Nie masz motywacji? Ta garść zdjęć, linków i porad pomoże ci ją bardzo szybko odzyskać. Zapraszam na motywacyjny poniedziałek!

motywacyjny poniedziałek codziennie fit motywacja motywacje motywacyjne obrazki szczupłe dieta diety odchudzanieMotywacyjny poniedziałek to cotygodniowy cykl postów publikowany po to, by utrzymać Was – i mnie – w postanowieniu oraz dodać nam inspirującego kopa. Wiadomo, że podjęcie decyzji o zmianie stylu życia to wyzwanie, ale jeszcze większą trudnością jest wytrwać w postanowieniu.
No to co, motywujemy się?

WIELKA PROŚBA DO WAS! Chcę zrobić od nowa kategorie, bo domyślam się, że czasami ciężko jest Wam szukać konkretnego postu. Czy możecie mi pomóc? Jakie kategorie, Waszym zdaniem, powinny się znaleźć na blogu? Czy ćwiczenia powinny być rozdzielone na różne partie ciała? Czy posiłki powinny być rozdzielone na typy (obiad, kolacja, śniadanie) ? Co powinno się tu znaleźć? Będę bardzo wdzięczna za każdą sugestię!

#1 FIT DZIEWCZYNY

#2 ZDROWE JEDZENIE

#3 ĆWICZENIA

#4 MOTYWACJA


Znajdziesz mnie:

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.