TreningiZestawy ćwiczeń

FIT SYLWETKA 2 – TRENING NA CAŁE CIAŁO | 40 MIN. [WIDEO]

Fit Sylwetka 2 to jeden z „ogólniaków” – czyli trening, który ma w sobie wszystko! Odpowiednia mieszanka cardio, wzmacniania i mocniejszego zakończenia sprawia, że to idealny sposób na pracę nad sylwetką w domowym zaciszu i bardzo dobry trening na całe ciało.

Ten trening świetnie sprawdzi się także u wszystkich, którzy chcieliby poprawić ogólną sprawność i wzmocnić całe ciało. Zestaw składa się z czterech różnych bloków, a w każdym z nich skupiamy się na czymś innym – przed nami blok na dół ciała przemieszany z elementami cardio, blok na górę ciała z zakończeniem cardio, blok na core (brzuch i plecy) oraz ostatni blok to krótki interwał. W 40 minut mamy kawał dobrej roboty!

TRENING FIT SYLWETKA 2 – TRENING NA CAŁE CIAŁO

TRENING FIT SYLWETKA 2 – TRENING NA CAŁE CIAŁO– to zestaw ćwiczeń łączących cardio ze wzmacnianiem w taki sposób, by otrzymać jak najlepsze efekty. Każdy blok nastawiony na inny cel pozwala skupić się na konkretach i odpowiednio wykorzystać cały trening.
DLA KOGO: trening zawiera modyfikacje, dzięki czemu dopasowujemy ćwiczenia do siebie. Sprawdzi się u zaawansowanych, średniozaawansowanych i ambitnych początkujących.
RODZAJ: cardio i wzmacnianie
CEL: praca nad sylwetką, poprawa kondycji, spalanie kalorii, ujędrnienie i wzmocnienie całego ciała
INTENSYWNOŚĆ: zmienna, najczęściej średnia

DOŁĄCZ DO WYZWANIA FIT JESIEŃ 2022!

Aktualnie trwa wyzwanie Fit Jesień 2022! Dołącz do 10 tysięcy osób, pobierając darmowe plany treningowe i spędzając aktywnie kolejne 4 tygodnie! Wszystkie szczegóły wyzwania oraz darmowe zapisy znajdziesz na stronie: WYZWANIE FIT JESIEŃ.

ZASUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ YOUTUBE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się dwa razy w tygodniu. W poniedziałek są to treningi, w soboty – filmy o zdrowym trybie życia. Dodatkowo możemy spotkać się na treningach LIVE – szczegóły znajdziecie zawsze na moim kanale!

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.