TreningiZestawy ćwiczeń

DANCE CARDIO LATA 2000 | 30 MINUT | TRENING TANECZNY W DOMU | SPALAJ KALORIE TAŃCZĄC! 

Czy trening może być mega zabawą? NO JASNE! Spalaj kalorie, buduj kondycję i ćwicz… tańcząc! Jeśli zwykłe treningi Was nudzą, Dance Cardio jest odpowiedzią – ten trening taneczny w domu przeniesie Was do lat 2000 i największych hitów! Gwarantuję, że nawet nie zauważycie, jak minie 30 minut!

Trening taneczny w domu może być idealnym rozwiązaniem, jeśli chcecie się poruszać, ale niekoniecznie macie ochotę na klasyczne ćwiczenia. Tym razem mam dla Was dance cardio w stylu lat 2000 . Przed Wami same hity takich wykonawców jak Madonna, Sean Paul czy Kylie Minogue. Taki zestaw jest świetnym urozmaiceniem standardowego planu treningowego. Trening do muzyki zleci Wam zanim się obejrzycie, a dawkę cardio będziecie mieli zaliczoną!

DANCE CARDIO – TRENING TANECZNY W DOMU | FITNESS DO MUZYKI

Co to za trening?

DANCE CARDIO –  to nic innego jak trening taneczny w domu. Ćwiczenia do muzyki sprawiają, że czas mija szybko, a oprócz prostych, zwykłych fitnessowych ruchów, mamy tu sporo figur tanecznych i freestylowych, które nie będą sprawiały problemu nawet początkującym. Jak najbardziej możemy stosować trening taneczny na odchudzanie, ale jest to oprócz spalania kalorii także budowanie kondycji i dawka zdrowego ruchu dla naszego ciała. Warto o tym pamiętać!
DLA KOGO:  każdy poziom zaawansowania, ale osoby początkujące powinny zmniejszyć ilość skoków oraz robić przerwy na wodę
RODZAJ:  typowy trening cardio, trening taneczny, do muzyki
CEL:  poprawa kondycji, spalanie kalorii, pomoc w odchudzaniu, poprawa humoru, zwiększenie dziennej aktywności
INTENSYWNOŚĆ: zmienna intensywność od niskiej po wysoką

Do treningu nie trzeba się dodatkowo rozgrzewać – pierwsza piosenka jest typowo rozgrzewkowa.

DOŁĄCZ DO WYZWANIA FIT JESIEŃ 2022!

Aktualnie trwa wyzwanie Fit Jesień 2022! Dołącz do 10 tysięcy osób, pobierając darmowe plany treningowe i spędzając aktywnie kolejne 4 tygodnie! Wszystkie szczegóły wyzwania oraz darmowe zapisy znajdziesz na stronie: WYZWANIE FIT JESIEŃ.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!


Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się w poniedziałki (treningi) i soboty (filmy o diecie i ćwiczeniach).

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.