TreningiZestawy ćwiczeń

TRENING HYBRYDOWY | HYBRID DRILL | HANTLE I CARDIO | 45 MIN. [WIDEO]

Wszystkie rankingi trendów są jednogłośne: w tym roku rządzi trening hybrydowy! I bardzo dobrze! Mieszanka ćwiczeń siłowych i kondycyjnych o zmiennej intensywności nie tylko będzie miała świetny wpływ na nasze sylwetki, ale przede wszystkim naszą formę!

To jeden z najbardziej interesujących sposobów do trenowania – na nudę na pewno nie będziecie narzekać. Z tym treningiem możecie poczuć się jak sportowiec – w dobrym tego słowa znaczeniu. Ćwiczymy praktycznie każdy aspekt: w tym 45-minutowym zestawie macie zarówno elementy treningu siłowego, treningu wydolnościowego, interwałów oraz treningu mentalnego, bo umówmy się – ostatnia tabata łatwa na głowę nie jest, ale wierzę, że pokonacie ją z satysfakcją!

To też mój ulubiony sposób trenowania obecnie i mam szczerą nadzieję, że uda mi się Was nim zarazić.

HYBRID DRILL – TRENING HYBRYDOWY

Co to za trening?

HYBRID DRILL  to mocny trening hybrydowy, czyli łączący trening siłowy, wzmacniający i kondycyjny (cardio oraz interwałowy). To jeden z najskuteczniejszych sposobów na trenowanie, zwłaszcza jeśli mamy ograniczony czas w tygodniu. To też świetny sposób, żeby się sprawdzić, poczuć jak sportowiec i zrobić naprawdę porządną sesję treningową w domowym zaciszu lub na siłowni.
DLA KOGO:  dla średniozaawansowanych i zaawansowanych
RODZAJ:  siłowy, cardio, interwały
CEL:  wydolność, kondycja, wzmocnienie całej sylwetki, praca nad wytrzymałością mięśniową;
INTENSYWNOŚĆ:  od średniej do bardzo wysokiej

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.