TreningiZestawy ćwiczeń

TRENING NOWOROCZNY 2024 – POZNAJ FITNESS TRENDY! 35 MIN. NA CAŁE CIAŁO [WIDEO]

Czas rozpocząć nowy rok w dobrym stylu! Przygotowałam dla Was trening, który zaangażuje całe ciało do działania – i to na różne sposoby! W trakcie treningu każdy blok będzie podróżą do innego fitnessowego trendu na 2024 – odkryjcie, co będzie modne w tym roku i przy okazji zróbcie trening, który wprawi Was w szampański nastrój bez bąbelków.

NAJMODNIEJSZY TRENING NA 2024 – FITNESS TRENDY

Co to za trening?

FITNESS TRENDY –  to trening ogólnorozwojowy w trakcie którego przejdziemy przez 4 różne bloki reprezentujące fitness trendy na 2024! Trening zawiera różnorodne elementy między innymi z zakresu pilatesu, body & mind oraz treningu hybrydowego.
DLA KOGO:  od ambitnych początkujących do osób zaawansowanych
RODZAJ:  ogólnorozwojowy, hybrydowy, pilates, body & mind, cardio, wzmacnianie
CEL:  poprawa sprawności, praca nad ciałem, wzmocnienie mięśni, poprawa kondycji
INTENSYWNOŚĆ:  zmienna, od niskiej do wysokiej

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

DOŁĄCZ DO WYZWAŃ NOWOROCZNYCH!

Zapisz się do wyzwania noworocznego i otrzymaj plany treningowe prosto na Twoją skrzynkę mailową! Wyzwania są darmowe, aby otrzymać materiały, wystarczy się zapisać – od 1 do 7 stycznia natychmiast po potwierdzeniu maila po zapisie otrzymasz plan treningowy BEFORE. Plany treningowe GLOW UP zostaną wysłane do osób zapisanych na wyzwanie w pierwszym tygodniu stycznia!

.