Plany treningowe

PLANY TRENINGOWE NA POCZĄTEK NOWEGO ROKU! WYZWANIE NOWOROCZNE CODZIENNIE FIT 2024

Po co spędzać godziny zastanawiając się, jaki trening wybrać i co dokładnie poćwiczyć, jeśli możesz to mieć na tacy? Przygotowałam dla Was plany treningowe, które pomogą Wam wystartować w nowy rok i poczuć się dobrze w swoim ciele i w swojej głowie. Działajmy! Czas na wyzwanie noworoczne Codziennie Fit 2024!

Długo myślałam, jak rozwiązać problem tego, że teoretycznie wszyscy startujemy 1 stycznia, ale w praktyce – połowa jest na wyjeździe i wraca po Trzech Króli, kolejni zabalują na Sylwestrze i niewyspanie spowoduje, że start będzie trzeciego, a kolejni już 31 grudnia są w blokach startowych i czekają z utęsknieniem na 1 stycznia.

Co wtedy? Myślałam, myślałam i… wymyśliłam. DWA WYZWANIA. Tak, dobrze słyszycie!

DWA WYZWANIA TRENINGOWE W STYCZNIU: WYZWANIE NOWOROCZNE CODZIENNIE FIT 2024

Najpierw ruszamy z wyzwaniem treningowym BEFORE, które potrwa tydzień i jest przeznaczone dla wszystkich tych, którzy chcą zacząć już teraz, zaraz. Przygotowałam w ramach tej rozgrzewki dwie wersje planu – dla totalnie początkujących oraz dla średniozaawansowanych i zaawansowanych. Plany są dostępne od ręki – wystarczy zapisać się do wyzwania i można zaczynać!

wyzwanie noworoczne Codziennie Fit 2024

A już w poniedziałek, 8 stycznia ruszamy z GLOW UP – to wielkie wyzwanie noworoczne, które potrwa aż miesiąc! W ramach tego wyzwania będziecie mogli wybrać spośród PIĘCIU planów treningowych, dostosowanych do różnych celów! W trakcie wyzwania możecie liczyć też na treningi na żywo oraz nowości na kanale, które zmotywują Was do działania.

wyzwanie noworoczne Codziennie Fit 2024

ZAPISZ SIĘ DO OBU WYZWAŃ!

Wyzwania są darmowe, aby otrzymać materiały, wystarczy się zapisać! Pamiętaj, żeby potwierdzić maila po zapisie! Po kliknięciu potwierdzenia powinno Cię przenieść do strony z planami BEFORE. Materiały i plany treningowe do wyzwania Glow Up pojawią się na Waszych skrzynkach w tym tygodniu!

.

Mam nadzieję, że to będzie nasz wspólny rok! Trzymam mocno za Was kciuki i lecimyyyyyyy!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.