TreningiZestawy ćwiczeń

SUPER START – idealny trening dla początkujących w domu! Bez skakania, bez frustracji | Ćwicz i zobacz efekty! 30 MIN. [WIDEO]

Chcesz zacząć ćwiczyć. Być może już kiedyś próbowałaś/eś. Włączasz jeden trening, a tam… nie możesz przebrnąć przez pierwsze 5 minut, a to dopiero rozgrzewka! Odpalasz inny, a w nim tyle skoków, że Twoje kolana na sam widok tańczą makarenę. Być może zmagasz się z otyłością albo nadwagą i wiele ruchów jest po prostu trudnych. Zniechęcasz się i myślisz: to nie dla mnie. OTÓŻ NIE! Mam dla Was Super Start – idealny trening dla początkujących, który pomoże Wam zacząć ćwiczyć bez frustracji, a być może nawet zakończyć wysiłek z uśmiechem.

Powiedzmy sobie szczerze: treningi dla początkujących często nie są dla początkujących.
Koniec, kropka. I to naprawdę kiepsko, bo nie ma nic gorszego, niż totalnie zniechęcić się na starcie. Dlatego kilka lat temu rozpoczęłam serię treningów „Starter”, które z założenia miały być właśnie czymś zupełnie odmiennym – treningami, które naprawdę MOŻNA SKOŃCZYĆ. A jeśli nie w całości – to dobrnąć chociaż do połowy.

Trening dla osób, które dopiero zaczynają, ale też dla osób po chorobie, z dużą nadwagą albo otyłością albo po długiej przerwie – muszą wyglądać w określony sposób. Trener musi bardzo uważnie zarządzać intensywnością, żeby trening był jednocześnie trochę wymagający, ale nie zbyt intensywny, by nie powodował frustracji, ale też był wykonalny do zrobienia i przede wszystkim: nie zaszkodził.

I taki też jest Super Start! To kolejny trening z mojej serii Starter, który nie zawiera skakania oraz jest zaprojektowany dla osób początkujących. Jeśli miałaś/eś bardzo długą przerwę w ćwiczeniach (lub to Twój pierwszy trening), albo borykasz się z otyłością lub nawracającymi kontuzjami, zacznij od zrobienia tylu minut, ile potrafisz – nie musisz kończyć całego zestawu, ale istnieje duża szansa, że Ci się to uda, zanim się zorientujesz! 🙂

SUPER START, CZYLI TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH W DOMU

Co to za trening?

SUPER START  to ogólnorozwojowy trening dla początkujących w domu, a także bezpieczny zestaw dla osób z dużą nadwagą, otyłością czy po chorobach. Zawiera zarówno elementy treningu cardio, który pomoże zbudować kondycję i poprawić wydolność, jak i elementy wzmacniające całe ciało, które pomogą wzmocnić mięśnie i usprawnić całą sylwetkę. To także genialny wstęp do ruchu dla każdej osoby, która chciałaby zrzucić nadprogramowe kilogramy!
DLA KOGO:  dla każdego – od mega początkujących do osób zaawansowanych
RODZAJ:  ogólnorozwojowy, cardio, wzmacnianie, trening tlenowy,
CEL:  poprawa sprawności, praca nad ciałem, wzmocnienie mięśni, poprawa kondycji, odchudzanie,
INTENSYWNOŚĆ:  zmienna i zależna od naszej kondycji, obiektywnie – niska do umiarkowanej, subiektywne odczucie może się różnić.

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

DOŁĄCZ DO WYZWAŃ NOWOROCZNYCH!

Zapisz się do wyzwania noworocznego i otrzymaj plany treningowe prosto na Twoją skrzynkę mailową! Wyzwania są darmowe, aby otrzymać materiały, wystarczy się zapisać! od 1 do 7 stycznia natychmiast po potwierdzeniu maila po zapisie otrzymasz plan treningowy BEFORE. Plany treningowe GLOW UP zostaną wysłane do osób zapisanych na wyzwanie w pierwszym tygodniu stycznia!

.

ZOBACZ CAŁĄ SERIĘ STARTER I TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH W DOMU

Oto cała playlista z treningami dla osób początkujących, bez kondycji. Idealne dla osób, które zaczynają przygodę z ćwiczeniami lub wracają po chorobie czy długiej przerwie. Bezpieczne ćwiczenia dla osób z dużą nadwagą i w każdym wieku. Do dzieła! Ćwiczmy razem!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.