TreningiZestawy ćwiczeń

MOBILITY & STRETCH | ZRELAKSUJ SIĘ PRZED ŚWIĘTAMI | TRENING NA STRES | 30 MIN. ROZCIĄGANIE CAŁEGO CIAŁA [WIDEO]

STOP! Czas zatrzymać się z tą gonitwą myśli i wywalczyć chwilę dla siebie – ten trening Wam w tym pomoże! Co więcej te rozciąganie całego ciała w świątecznym stylu poprawi Waszą gibkość i sprawi, że skłon do ziemi nie będzie już taki niemożliwy. A to wszystko bez spięcia, denerwowania się i z szacunkiem do siebie i swojego ciała. Koniecznie musicie spróbować!

Ten zestaw to taka podstawa, którą warto robić, jeśli chcecie być sprawni i zachować dobre zakresy ruchów. Wraz z regularnością zobaczycie kolejne efekty i sami będziecie zaskoczeni, jak ciało coraz łatwiej wchodzi w kolejne pozycje i robi się „więcej miejsca” w stawach i mięśniach 🙂 Mam też nadzieję, że świąteczny klimat tego treningu umili Wam jego wykonywanie i sprawi, że na Waszej twarzy pojawi się uśmiech!

Takie rozciąganie całego ciała warto robić przynajmniej raz w tygodniu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykonywać je częściej. Ten trening możecie robić także wieczorami przed snem na wyciszenie się!

MOBILITY & STRETCH – ROZCIĄGANIE CAŁEGO CIAŁA

Co to za trening?

MOBILITY & STRETCH–  to rozciąganie całego ciała z elementami treningu mobilności. To bardzo skuteczna forma treningu, która poprawi zakres ruchu, ale nie tylko – sprawi, że poczujecie się odstresowani i spokojniejsi, a to się przyda każdemu!
DLA KOGO:  od ambitnych początkujących do osób zaawansowanych
RODZAJ:  rrozciąganie, stretching z elementami mobility
CEL:  odstresowanie, praca nad zakresami ruchu, gibkością, elastycznością
INTENSYWNOŚĆ: niska

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

DOŁĄCZ DO WYZWANIA FITMAS!

Trwa właśnie najsłodsze wyzwanie w tym roku – świąteczne wyzwanie treningowe FITMAS! Jeśli jeszcze nie bierzesz w nim udziału – koniecznie dołącz:

trening do muzyki, wyzwanie fitmas, wyzwanie świąteczne, treningowe, ROZCIĄGANIE CAŁEGO CIAŁA
About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.