Trening w domuTreningiZestawy ćwiczeń

PORANNY TRENING – CZYLI 25 MINUT NA DOBRY DZIEŃ I ŚWIETNĄ FORMĘ [WIDEO]

Jaki trening zrobić rano? Najlepiej poranny trening, który doskonale łączy odpowiednią intensywność i ćwiczenia na całe ciało. Ten zestaw sprawi, że dzień rozpoczniecie aktywnie i z dobrym humorem! To także świetny sposób na podkręcenie aktywności z samego rana i wskoczenie na matę przed pracą czy szkołą.

Chociaż trening nazywa się poranny, czuję się w obowiązku podkreślić, że możecie go zrobić o każdej porze dnia i nocy – świetnie się sprawdzi jako trening express, kiedy macie zabiegany okres! Taki trening przybliży Was do Waszych celów i pozwoli nie odpuszczać nawet wtedy, kiedy w kalendarzu robi się gorrąco.

PORANNY TRENING

Co to za trening?

PORANNY TRENING – to nic innego jak świetny zestaw ogólnorozwojowy, który będzie idealny zarówno jako poranny rozruch czy gimnastyka, jak i w momentach, kiedy mamy mało czasu w ciągu dnia i chcemy zrobić efektywny trening w 25 minut. Trening łączy ruchy cardio i wzmacniania, zapewniając odpowiednią dawkę ruchu. Przy okazji odpowiednia intensywność może poprawić nastrój i sprawić, że dzień będzie lepszy!
DLA KOGO:  od ambitnych początkujących do osób zaawansowanych – ćwiczenia można modyfikować!
RODZAJ:  ogólnorozwojowy
CEL: poranna gimnastyka, rozruch, poprawa kondycji, spalanie kalorii, pomoc w odchudzaniu, poprawa humoru, zwiększenie dziennej aktywności
INTENSYWNOŚĆ: zmienna intensywność – od niskiej po średnią

Na dzisiejszym treningu towarzyszy mi Zuzia, która wygrała wyzwanie Fit Wiosna z PUMA i Martes Sport! Zuzię znajdziecie na jej instagramie: @zuzia_dcf

DOŁĄCZ DO WYZWANIA: FITNESSIARY CHALLENGE

Już 3.11 ruszamy z wyzwaniem Fitnessiary Challenge, dostępnym dla wszystkich osób wspierających mój kanał YouTube! Dołączyć do wyzwania i do Fitnesiar można w każdym momencie – możesz to zrobić klikając TUTAJ.

Wyzwanie potrwa 3 tygodnie – 21 dni. Przygotowałam dla Was plany treningowe w 4 wersjach, treningi LIVE i sporo motywacji!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Nie chcesz przegapić nowych treningów i materiałów o zdrowym trybie życia? Dołącz do newslettera Codziennie Fit i otrzymuj powiadomienia o nowych wyzwaniach, treningach i materiałach prosto na Twoją skrzynkę.

.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.
Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.