TreningiZestawy ćwiczeń

DANCE CARDIO: GIRL POWER! Trening taneczny, czyli fitness do muzyki [WIDEO]

Trening taneczny – to mało powiedziane! Dance cardio to jedyna taka seria treningów, podczas których czas leci jak szalony, a Ty bawisz się lepiej, niż na niejednej imprezie. To świetna dawka cardio podana w formie aerobiku i tanecznych ruchów, która pozwoli Ci spalić kalorie, poprawić kondycję, wzmocnić ciało, ale przede wszystkim – dobrze się bawić. Uwaga: poprawa humoru gwarantowana, tym bardziej, że w playliście mam dla Was same hity!

DANCE CARDIO to trening taneczny, w trakcie którego jednocześnie ćwiczysz i tańczysz. Tym razem tematyka to GIRL POWER: przed Wami układy do największych popowych gwiazd: Taylor Swift, Olivia Rodrigo, Ariana Grande, Lady Gaga, Gwen Stefani, Spice Girls, Demi Lovato i Shania Twain! I co ważne: NIE MUSISZ umieć tańczyć, by zrobić ten trening. Naprawdę!

Trening jest łatwy do modyfikacji – jeśli jesteś osobą początkującą lub z dużą nadwagą, możesz ominąć skakanie i robić wersje low impact – bez podskoków. Wszystkie kroki da się zmodyfikować pod siebie!

DANCE CARDIO: GIRL POWER – TRENING TANECZNY

Co to za trening?

DANCE CARDIO GIRL POWER – to trening taneczny w typie cardio stworzony pod rytm muzyki. Zawiera zarówno ruchy fitnessowe, jak przysiady czy pajacyki, jak i te bardziej taneczne. Tym razem tematyka to girl power i hity największych popowych gwiazd (kobiet). Taki trening pomoże poprawić kondycję, spali sporo kalorii w krótkim czasie, a także poprawi nastrój. To też świetny pomysł na podkręcenie aktywności w ciągu dnia, zwłaszcza jeśli dużo siedzisz!
DLA KOGO:  dla każdego / osoby początkujące powinny zmniejszyć ilość skoków lub wybierać wersje bez skakania (praktycznie każdy krok da się zmodyfikować) oraz robić przerwy na wodę
RODZAJ:  typowy trening cardio
CEL:  poprawa kondycji, spalanie kalorii, pomoc w odchudzaniu, poprawa humoru, zwiększenie dziennej aktywności
INTENSYWNOŚĆ: zmienna intensywność – od niskiej po wysoką

WYZWANIE FIT JESIEŃ Z BRITA – DOŁĄCZ TERAZ!

Ten trening jest częścią naszego wielkiego wyzwania FIT JESIEŃ z BRITA, które właśnie trwa! Możesz dołączyć do niego w każdej chwili – pobierz darmowe plany treningowe oraz aplikację BRITA Vita i działaj! Dołącz do wyzwania, daj sobie 28 dni i zobacz różnicę!

Więcej szczegółów dotyczących wyzwania znajdziecie tutaj – WYZWANIE FIT JESIEŃ Z BRITA.

trening na stres, wyzwanie fit jesień, codziennie fit,

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Nie chcesz przegapić nowych treningów i materiałów o zdrowym trybie życia? Dołącz do newslettera Codziennie Fit i otrzymuj powiadomienia o nowych wyzwaniach, treningach i materiałach prosto na Twoją skrzynkę.

.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.
Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.