Plany treningoweWyzwania

FITNESIARY CHALLENGE – WYZWANIE TRENINGOWE 21 DNI. DOŁĄCZ I DZIAŁAJ Z NAMI!

Czas na kolejne wyzwanie treningowe i motywację do działania! Tym razem mam dla Was coś, co pomoże trochę rozweselić listopadowe dni i załapać inspirację do działania. Przed nami 3 tygodnie treningów i 4 różne plany treningowe: jeśli chcesz zacząć działać, zacznij z nami od teraz i nie czekaj na lepszy moment.

Od jutra, od poniedziałku – ile razy już to powtarzaliście? Koniec z tym: zaczynamy od piątku i nie czekamy na nowy tydzień! Tym razem nasze wyzwanie startuje już w piątek, 3 listopada i będzie trwało 3 tygodnie, w trakcie których możecie liczyć na plany treningowe i nowe treningi – na żywo oraz premierowe.

Fot. Justyna Kocur-Czarny

Ponieważ chciałabym jakoś podziękować wszystkim osobom, które wspierają mój kanał na YouTube i pozwalają mi się rozwijać, wyzwanie jest dostępne wyłącznie dla nich – czyli dla Fitnesiar. Głowa do góry! W każdej chwili możesz dołączyć do wspierania kanału i wziąć udział w wyzwaniu razem z nami.

WYZWANIE FITNESIARY CHALLENGE: NA CZYM POLEGA?

Wyzwanie będzie trwało równe 21 dni – 3 tygodnie. Możesz do niego dołączyć w każdym tygodniu, bo plany treningowe będą wrzucane co tydzień!

Plany przygotowałam w 4 wersjach, dzięki czemu możesz dobrać odpowiedni plan dopasowany właśnie do Ciebie.

DLA POCZĄTKUJĄCYCH – dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z ćwiczeniami, wracają po przerwie. Sprawdzi się także jako plan dla osób z dużą nadwagą czy kontuzjami. plan progresywny (każdy tydzień będzie coraz trudniejszy, by budować waszą kondycję).
DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH – plan z największą ilością możliwych modyfikacji, dzięki czemu świetnie sprawdzi się zarówno dla osób, które dopiero wskoczyły na ten poziom jak i dla średniozaawansowanych plus 🙂
DLA ZAAWANSOWANYCH – dla doświadczonych osób z dobrą kondycją, które ćwiczą od roku lub dłużej.
DLA BIEGACZY – plan na poziomie średniozaawansowanym, dla osób które chcą połączyć bieganie z treningami w domu. Treningi wspierają bieganie i są idealnym uzupełnieniem tej aktywności.

Do wyzwania przydadzą się hantle i gumy oporowe, ale nie są one konieczne.

Plany treningowe będą pojawiały się w wersji tygodniowej w każdy czwartek o godzinie 18:00 na karcie Wspierania oraz na kanale Fitnesiar na Discordzie.

 • Treningi z planów znajdziesz na moim kanale YOUTUBE. 
 • Treningi oznaczone w planie jako “premiera” – będą dostępne w danym tygodniu wyzwania od poniedziałku od godziny 6:00.
 • Treningi oznaczone jako „live” są treningami na żywo odbywającymi się o konkretnej godzinie.
 • Treningi LIVE będą widoczne tylko dla Fitnesiar.
 • Jeśli w pierwszym tygodniu wyzwania stwierdzisz, że wybrany przez Ciebie plan jest za ciężki/za lekki – zmień poziom.

JAK DOŁĄCZYĆ DO FITNESIAR I WZIĄĆ UDZIAŁ W WYZWANIU?

wspólny trening Fitnesiar na 10-lecie Codziennie Fit / sierpień 2023
 1. Wejdź TUTAJ i zaloguj się na swój YouTube, żeby zostać wspierającym.
 2. Pojawi się okienko ze wspieraniem kanału i wypisanymi bonusami. Należy kliknąć „wesprzyj kanał„.
 3. Zapłać 14,99 zł za pomocą karty.

I już!

Tym sposobem dołączasz do Fitnesiar, masz ogromny wpływ na wsparcie mojej działalności i tworzenie przeze mnie nowych materiałów oraz dostęp do bonusów dostępnych tylko dla Fitnesiar!

Wspierający otrzymują:

 • dostęp do specjalnej sekcji w karcie społeczność dostępnej tylko dla wspierających + osobnego kanału na naszym Discordzie Codziennie Fit.
 • Wyzwanie treningowe tylko dla Fitnesiar. Raz w roku specjalne wyzwanie treningowe z planami treningowymi – tylko dla Fitnesiar! Tym razem jest to właśnie listopadowe Fitnesiary Challenge!
 • Zamknięte transmisje LIVE tylko dla Fitnesiar. Specjalne LIVE: treningi, live z gotowania, webinary i Q&A: dostępne tylko dla Was!
 • Priorytetowe odpowiedzi na komentarze i wiadomości – staram się zawsze w pierwszej kolejności odpowiadać Fitnesiarom (na YT jesteście oznaczeni hantelkami i stąd wiem, kto jest wspierającym!)
 • Wpływ na treści na kanale. W ramach półrocznej ankiety będziecie mogli mieć wpływ na to, jakie materiały się pojawią.
 • Zniżki na wydarzenia Codziennie Fit. Fitnesiary otrzymują specjalne zniżki na trasę treningową czy Fit Festiwal. (Kolejna edycja Festiwalu już w grudniu!)

W czwartek (2.11) około 18:00 na karcie Społeczność i na Discordzie ukażą się linki do planów treningowych do naszego wyzwania Fitnesiary Challenge!

LISTOPAD? FITSTOPAD!

Bo kto powiedział, że w listopadzie nie można być fit? Zaczynamy Fitnesiary Challenge i udowadniamy, że można! Do zobaczenia na macie!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.