Motywacja

Nie wiesz, jaki trening zrobić? Włącz Codziennie Fit TV!

Koniec z decydowaniem, zastanawianiem się, wybieraniem i traceniem czasu – pora na natychmiastową motywację i działanie! Już dzisiaj rusza kompletnie darmowa telewizja Codziennie Fit – przebierz się, odpal i zrób wylosowany trening!

Moi drodzy, przedstawiam Wam jedyną taką telewizję, która nie zmarnuje Waszego czasu, a przy okazji pozwoli Wam być w formie!

Codziennie Fit TV to nasz nowy projekt – na czym to polega? Macie dostęp do losowych treningów przez 24 godziny na dobę – co oznacza, że za każdym razem jak wejdziecie na transmisję o innej porze, wylosuje Wam trening na dziś! Taka opcja świetnie sprawdzi się dla osób, które mają problem z motywacją, wyborem treningu czy nie chcą się zastanawiać, co dzisiaj zrobić. Dodatkowo, ponieważ transmisja jest LIVE, macie podgląd na to, że nie ćwiczycie sami – możecie nawet pisać na czacie z innymi osobami robiącymi trening i zachęcać się nawzajem do działania!

Jeśli trafisz na środek treningu, pamiętaj że możesz cofnąć transmisję do jego startu 🙂 Daj znać w komentarzu po zrobionym treningu co Ci wylosowało!

Zobacz transmisję TUTAJ.

DOŁĄCZ DO WYZWANIA: FITNESSIARY CHALLENGE

Trwa wyzwanie Fitnessiary Challenge, dostępnym dla wszystkich osób wspierających mój kanał YouTube!
Dołączyć do wyzwania i do Fitnesiar można w każdym momencie – możesz to zrobić klikając TUTAJ.

Wyzwanie potrwa 3 tygodnie – 21 dni. Przygotowałam dla Was plany treningowe w 4 wersjach, treningi LIVE i sporo motywacji!

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.
Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.