TreningiZestawy ćwiczeń

SZYBKI TRENING Z HANTLAMI | TRENING SIŁOWY W DOMU W 30 MINUT [WIDEO]

30 minut na trening siłowy? Podejmuję rękawicę! Mam dzisiaj dla Was zestaw, który w ekspresowy sposób przećwiczy całe Wasze ciało i pozwoli Wam zrobić świetny trening siłowy w naprawdę krótkim czasie. Czas chwycić za hantle i do dzieła!

Powiem Wam szczerze: nagrałam trening, którego mi brakowało na kanale 🙂 Czasami chcę zrobić szybki trening siłowy, ale nie zawsze mam czas myśleć, co konkretnie zrobić – i ten zestaw w zupełności mi będzie wystarczał! Ćwiczymy dosłownie całe ciało, wykorzystujemy na maksa czas i jednocześnie robimy naprawdę porządny kawał roboty w zaledwie pół godziny. Koniec z wymówkami, czas chwycić za ciężary i działać!

Do treningu potrzebne są hantle – najlepiej średniej ciężkości, aby pod koniec ćwiczenia było już naprawdę ciężko z powtórzeniami 🙂

SZYBKI TRENING Z HANTLAMI | TRENING SIŁOWY CAŁE CIAŁO

SZYBKI TRENING Z HANTLAMI – to trening siłowy z użyciem hantli, idealny, jeśli chcemy przećwiczyć całe ciało, a nie mam dużo czasu. 30 minut w zupełności wystarczy, by przećwiczyć wszystkie partie i wykorzystać ten czas maksymalnie. Ten trening będzie świetnym uzupełnieniem planu treningowego zarówno dla osób modelujących sylwetkę, jak i dla tych, którzy dbają o sprawność. Sprawdzi się także u biegaczy i osób trenujących różne sporty.
DLA KOGO:  średniozaawansowanych i zaawansowanych – trudność i poziom treningu zwiększamy lub zmniejszamy dobierając odpowiednie obciążenie!
RODZAJ:  trening siłowy
CEL:   poprawa wytrzymałości mięśni, siły, praca nad sylwetką, ujędrnienie figury, modelowanie ciała
INTENSYWNOŚĆ:  niska i średnia

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.