TreningiZestawy ćwiczeń

OD JAKIEGO TRENINGU ZACZĄĆ? TRENING STARTER LEVEL UP | [WIDEO]

Początki i powroty SĄ ciężkie. Taka jest prawda. Trudno się zebrać i myśleć o tym od jakiego treningu zacząć, jak wrócić po chorobie, kontuzji lub długiej przerwie. Ale jest na to rozwiązanie: nowy trening z mojej serii STARTER dla początkujących!

STARTER – to moja seria treningów dla osób mega początkujących, bez kondycji i bez doświadczenia. Sprawdzi się także świetnie jako zestaw rozruchowy po długiej przerwie, chorobie czy kontuzji. Co jest ważne – te treningi są skuteczne, ale nie są FRUSTRUJĄCE!  Jeśli zastanawiacie się jak zacząć ćwiczyć w domu, od jakiego treningu zacząć – ta seria to właśnie idealna odpowiedź. Wszystkie STARTERY zawierają już rozgrzewkę i schłodzenie więc nie musicie się niczym martwić!

Dodatkowo ten trening – STARTER LEVEL UP – ma coś więcej: możliwość progresu! Zaprojektowałam zestaw tak, że jeśli uznacie, że jest za lekko – możecie skorzystać z modyfikacji, które przygotowałam. Dzięki temu dopasowujecie trening do swoich możliwości.

TRENING STARTER LEVEL UP, CZYLI OD JAKIEGO TRENINGU ZACZĄĆ ĆWICZENIA?

DLA KOGO:  dla osób początkujących, powracających po długiej przerwie, osób z dużą nadwagą, osób starszych, dla osób zaawansowanych w celu podbicia dziennej aktywności (jako dodatek)
RODZAJ:  trening mieszany, ogólnorozwojowy: cardio oraz wzmacnianie
CEL:   poprawa kondycji, spalanie kalorii, wzmocnienie całego ciała, przydatny w odchudzaniu
INTENSYWNOŚĆ:  niska i średnia, zależnie od poziomu zaawansowania

POZOSTAŁE TRENINGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Jeśli dopiero zaczynasz, pod tym linkiem znajdziesz inne treningi dla początkujących: KLIK. Jeśli chcesz działać z planem – proszę bardzo! Na blogu znajdziesz mnóstwo planów treningowych za darmo, sprawdź też STRONĘ GŁÓWNĄ – być może trwa właśnie jakieś wyzwanie!

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisówPRZEPISY.
Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK i INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.