TreningiZestawy ćwiczeń

HARDCORE 4 – INTENSYWNY TRENING DLA ZAAWANSOWANYCH [WIDEO]

Czas na wyzwanie i sprawdzenie swojej sprawności! Przed Wami kolejny intensywny trening Hardcore – z mojej serii dla zaawansowanych. I chociaż do tego zestawu nie potrzebujecie żadnego sprzętu, uwierzcie: wcale nie będzie łatwo…

Kolejny odcinek Hardcore 4 to kolejna okazja do sprawdzenia siebie i swoich umiejętności! Przed Wami niecałe 60 minut pracy i 5 bloków – każdy z nich w inny sposób będzie sprawdzał naszą wydolność i pozwoli nam popracować nad tym, by być najsprawniejszą wersją siebie.

Seria treningów HARDCORE to specjalna seria przeznaczona dla osób zaawansowanych, które chcą ćwiczyć jak sportowiec i sięgać po więcej. Jeśli trenujesz przynajmniej od 24 miesięcy, myślisz o byciu najsprawniejszą wersją siebie, chcesz dostarczyć ciału nowych bodźców do zmiany, rozwijać się i jednocześnie zadbać o sylwetkę – ta seria jest dla Ciebie!

HARDCORE 4 – INTENSYWNY TRENING DLA ZAAWANSOWANYCH

Co to za trening?

HARDCORE 4 – to intensywny trening ogólnorozwojowy z charakterem sportowym, przeznaczony dla osób zaawansowanych. Świetnie sprawdzi się jako „sprawdzian” formy czy „trening wyzwanie”.
DLA KOGO:    (preferowany staż treningowy: przynajmniej 24 miesiące)
RODZAJ:  trening ogólnorozwojowy z elementami interwałów, cardio, wzmacniania i plyometrii
CEL:  poprawa wydolności i sprawności u osób, które już długo ćwiczą; spore spalanie kalorii, trening – wyzwanie.
INTENSYWNOŚĆ: zmienna – wysoka i średnia intensywność

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!


Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się w poniedziałki (treningi) i soboty (filmy o diecie i ćwiczeniach). W tygodniu zazwyczaj spotykamy się na treningu LIVE, jeśli nie chcesz ich pominąć – koniecznie zapisz się do newslettera Codziennie Fit!

.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.