TreningiZestawy ćwiczeń

PRZERRRAŻAJĄCA TABATA – ĆWICZENIA W DOMU | HALLOWEEN | TRENING SPECJALNY 🎃👻| 30 MIN. [WIDEO]

Pierwsze skojarzenie, kiedy słyszymy „tabata” – ćwiczenia, które męczą. I rzeczywiście tak ma być! Tabata to forma treningu interwałowego, w którym w trakcie pracy dajemy z siebie naprawdę sporo. Z tego powodu wiele osób boi się tego typu treningu… dlatego stwierdziłam, że to idealny motyw, żeby przestraszyć się trochę bardziej i przygotowałam dla Was przerrrażającą tabatę – czyli trening w wersji halloweenowej! Jedno jest pewne: w takim klimacie nawet trudny zestaw ćwiczeń robi się dużo lepiej!

Tabata – ćwiczenia, o których wielu z nas chciałoby zapomnieć, ale które na pewnym poziomie są kluczowe, by być najsprawniejszą wersją siebie. Zdecydowanie treningi interwałowe nie należą do łatwych, ale za wysokim kosztem idzie też wysoka jakość. Taki trening przynosi sporo benefitów – szybko poprawi naszą wydolność, jest dobrym narzędziem w przypadku redukcji tkanki tłuszczowej i zajmuje mało czasu – co w naszym zabieganym życiu jest oczywistym plusem!

PRZERRAŻAJĄCA TABATA | TABATA – ĆWICZENIA INTERWAŁOWE W DOMU

Co to za trening?

PRZERRAŻAJĄCA TABATA –  to trening interwałowy w specjalnej edycji halloweenowej. Łączymy trening w formule tabata – ćwiczenia interwałowe o wysokiej intensywności z dobrą zabawą i halloweenowym klimatem. Taki trening pomoże poprawić ogólną sprawność i formę fizyczną, a przy okazji spali sporo kalorii i zajmuje mało czasu. Potrzebne ci tylko 30 minut.
DLA KOGO:   średniozaawansowanych i zaawansowanych
RODZAJ:  trening interwałowy, interwały, tabata
CEL:  poprawa kondycji, spalanie kalorii, pomoc w odchudzaniu, poprawa sprawności
INTENSYWNOŚĆ: wysoka i średnia intensywność

DOŁĄCZ DO WYZWANIA FIT JESIEŃ 2022!

Aktualnie trwa wyzwanie Fit Jesień 2022! Dołącz do 15 tysięcy osób, pobierając darmowe plany treningowe i spędzając aktywnie kolejne 4 tygodnie! Wszystkie szczegóły wyzwania oraz darmowe zapisy znajdziesz na stronie: WYZWANIE FIT JESIEŃ.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!


Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się w poniedziałki (treningi) i soboty (filmy o diecie i ćwiczeniach).

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.