TreningiZestawy ćwiczeń

STARTER – łatwy trening dla początkujących w domu. Bez skakania, bez frustracji! [WIDEO]

Bycie początkującym nie jest łatwe – zwłaszcza, jeśli próbujemy zacząć się ruszać, ale każdy trening wydaje się być za ciężki! Właśnie dlatego stworzyłam serię Starter i dzisiaj mam dla Was kolejny zestaw z tego cyklu: łatwy trening dla początkujących, do zrobienia w domu. Idealny dla osób bez kondycji i bezpieczny dla osób z nadwagą. Bez skakania, bez trudnych ruchów, bez wkurzania się na siebie!

Sporo treningów dla początkujących ma jedną, ale bardzo dużą wadę: są za trudne. A nie o to w tym chodzi! Trening musi być tak skonstruowany, żebyście byli w stanie przez niego przejść, nauczyć się prawidłowej techniki ćwiczeń, nabrać kondycji i móc działać dalej! Na szczęście z serią Starter nie musicie się już o nic martwić!

ŁATWY TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH – STARTER

STARTER  to moja seria treningów dla osób początkujących, bez kondycji! Ten trening będzie dla Ciebie przyjemnością, a przy okazji pozwoli zbudować kondycję i będzie bezpieczny! Ten zestaw to łatwy trening dla początkujących w domu. Zawiera ćwiczenia cardio oraz wzmacniające, dzięki czemu będzie idealny, by jednocześnie budować kondycję, wzmacniać sylwetkę i rozpocząć przygodę z ćwiczeniami. Trening zawiera już rozgrzewkę i schłodzenie.
DLA KOGO:  dla osób początkujących, powracających po długiej przerwie, osób z dużą nadwagą, osób starszych, dla osób zaawansowanych w celu podbicia dziennej aktywności (jako dodatek)
RODZAJ:  trening mieszany, ogólnorozwojowy: cardio oraz wzmacnianie
CEL:   poprawa kondycji, spalanie kalorii, wzmocnienie całego ciała, przydatny w odchudzaniu
INTENSYWNOŚĆ:  niska i średnia, zależnie od poziomu zaawansowania

POZOSTAŁE TRENINGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Jeśli dopiero zaczynasz, pod tym linkiem znajdziesz inne treningi dla początkujących: KLIK.

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.