Bez kategorii

Jadę w trasę treningową! Co warto zabrać, jak się przygotować i dlaczego nie możesz tego ominąć?

W porządku, czas wreszcie wyjść z internetu i pojawić się w świecie realnym! Już jutro ruszam w trasę treningową po Polsce – i mam nadzieję, że spędzę z Wami 4 wspaniałe weekendy pełne aktywności, atrakcji i zabawy! Zanim jednak zaczniemy razem się pocić i męczyć na Codziennie Fit Tour x She Moves Us, mam dla Was kilka wskazówek, jak się do trasy przygotować i o czym warto pamiętać .

Czas na Codziennie Fit Tour x She Moves Us! To już czwarta edycja mojej trasy treningowej. W tym roku odwiedzę 8 miast: Kraków, Katowice, Lublin, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Łódź… i kończymy WIELKIM FINAŁEM we Wrocławiu!

Trasa treningowa to nie tylko sam trening: to w sumie cały dzień pełny aktywności, zabawy i motywacji do działania! Przygotowujemy dla Was sporo atrakcji: cała trasa rozpoczyna się rejestracją, gdzie odbieracie pakiet powitalny pełen prezentów, następnie czeka na Was trening rozgrzewkowy z instruktorem fitness, a potem po małej przerwie – trening główny ze mną! Następnie zaś przeprowadzę wykład – jak być najsprawniejszą wersją siebie?

Marta Kruk, Codziennie Fit Tour x She Moves Us

Po całym wydarzeniu będzie też chwila na wspólne rozmowy, zdjęcia i przybicie piątek 🙂

To jednak nie wszystko: na trasie czekają na Was też dwie strefy: strefa z wyzwaniem Martes Sport i PUMA, gdzie możecie podjąć wyzwanie wydolnościowo-sprawnościowe i spróbować pobić mój rekord (i przy okazji wygrać nagrody!), oraz strefa chill, gdzie będziecie mogli odpocząć i… spróbować pobić mój rekord w zbijaka, jednocześnie walcząc o zegarek Polar Ignite 2 🙂

Bilety i szczegóły dostępne są na stronie trasy TUTAJ.
WAŻNE: Warszawa! Bilety wyprzedały się u Was w kilka dni, także jeśli nie załapaliście się na trening – zapraszam Was do Łodzi!

Codziennie Fit Tour, trasa treningowa

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO CODZIENNIE FIT TOUR x SHE MOVES US?

Jak się przygotować do takiej trasy? To zależy! Trasa jest przeznaczona dla wszystkich: trening zawiera modyfikacje, więc zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane mogą sobie dać proporcjonalny wycisk 🙂 Nie ma więc czym się stresować i warto wyjść poza swoją strefę komfortu – ostatnie dwa lata pokazały, że niczego nie możemy być pewni, dlatego warto wykorzystać szansę i spotkać się na żywo! Trasa to też dodatkowy kop motywacyjny – można się naładować na kolejne tygodnie!

Jeśli do Waszego miasta zostało jeszcze trochę czasu i chcielibyście się przygotować, bo się stresujecie – możecie skorzystać z gotowych planów treningowych dostępnych na blogu – znajdziecie je TUTAJ.

CO BĘDZIE W PAKIECIE POWITALNYM?

Każda osoba z pełnym biletem otrzymuje pakiet powitalny, który składa się z worka-plecaczka treningowego PUMA, bidonu Martes Sport, kosmetyków Vianek – żel oraz balsam do ciała, zdrowych batonów marki KruKam oraz zniżka na gotowe jadłospisy (diety) od Dr Lifestyle. Dodatkowo w każdym mieście czeka na Was zdrowa przekąska (smoothie lub batonik) z cateringu Nice To Fit You.

Dla uczestników dostępna jest też woda, którą możecie sobie nalać do bidonów z pakietu.

PLAN CODZIENNIE FIT TOUR x SHE MOVES US

10:00 – 11:00
Rejestracja i odbiór pakietów

11:15 – 12:00
Trening rozgrzewkowy

12:15 – 13:15
Główny trening z Martą

13:30 – 14:00
Wykład – co zrobić, by być najsprawniejszą wersją siebie?

14:05 – 16:00
Czas na wspólne zdjęcia, rozmowy i piąteczki!

CO WARTO ZABRAĆ ZE SOBĄ?

Jeśli chodzi o to, co warto zabrać ze sobą – tak naprawdę niewiele!

  • strój do ćwiczeń – ja polecam przyjść już w stroju! Oczywiście na miejscu są dostępne szatnie i można się przebrać na miejscu, ale wydaje mi się, że wygodniej będzie już w stroju sportowym. Koniecznie zabierzcie buty do ćwiczeń na zmianę!
  • ręczniczek – do otarcia potu,
  • można wziąć jeden posiłek, jeśli lubicie jeść często! W pakiecie będą zdrowe batony KruKam oraz przekąska z Nice to Fit You, ale jeśli wiecie, że to za mało – można wziąć jakiegoś lunchboxa. Polecam kanapki, sałatki na bazie kasz, może ryż czy coś takiego, co się Wam nie zepsuje 🙂

Na treningu nie są potrzebne maty – trening nie wymaga mat ani leżenia. Warto też cenne rzeczy wziąć ze sobą na salę, np. wkładając je do worka PUMA z pakietu powitalnego 🙂

Marta Kruk trasa treningowa
About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.