TreningiZestawy ćwiczeń

ROZCIĄGANIE DO SZPAGATU | JOGA STYLE [WIDEO]

Jedni marzą o szpagacie, dla drugich zaś rozciąganie, szpagat i elastyczność to kompletnie obce słowa, których unikają za wszelką cenę. Niezależnie jednak od tego, czy mamy ochotę zabłysnąć na imprezie i zaprezentować swój szpagat, czy na co dzień unikamy stretchingu – ten zestaw warto zrobić! Świetnie i łagodnie otworzy biodra, porządnie rozciągnie nogi i sprawi, że będzie nam po prostu lżej!

Ja wiem, że z rozciąganiem jest jak z intensywnymi treningami – jedni lubią, drudzy nienawidzą. Dbanie o zakresy ruchu i naszą elastyczność powinno być jednak dla nas ważne, bo dzięki temu możemy być bardziej sprawni, zdrowi i efektywni na własnych treningach. No i niektórzy z nas będą mogli też wyłączyć światło nogą, co wydaje się być dość przydatną umiejętnością.

Do nagrania tego treningu zaprosiłam znaną już Wam Magdę  ze studia Siódme Poty Wrocław. Magda prywatnie jest moją dobrą koleżanką, ale przede wszystkim nauczycielką jogi i pierwszą osobą, która mnie do tej jogi przekonała!

ROZCIĄGANIE | SZPAGAT | JOGA STYLE

ROZCIĄGANIE | SZPAGAT | JOGA STYLE – to zestaw, który ma pomóc w rozciąganiu do szpagatu. W trakcie tego treningu skupimy się na otwieraniu bioder, zadbamy też o rozciąganie nóg oraz pośladków. Niezależnie od tego, jak bardzo jesteście elastyczni – ten trening warto zrobić chociażby po to, by zadbać o swoje ciało i zakresy ruchów. Przyda się to zarówno osobom aktywnym, jak i tym, którzy muszą całe dni siedzieć przy biurku.
DLA KOGO:  wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania
RODZAJ:  joga, stretching
CEL:   poprawa zakresów ruchu i mobilności, wzmocnienie ciała, rozciąganie
INTENSYWNOŚĆ:  niska

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.