TreningiZestawy ćwiczeń

TRENING CARDIO I BRZUCH [WIDEO]

Jedno z najlepszych połączeń? Oprócz masła orzechowego z bananem – połączenie ćwiczeń cardio z ćwiczeniami na brzuch! Ten trening cardio i brzuch to idealny zestaw, który sprawdzi się, jeśli jednocześnie chcecie popracować nad kondycją i nad wzmocnieniem mięśni brzucha. Poza tym: jest intensywnie, szybko mija i człowiek się nie nudzi, czyli tak jak mówiłam: mieszanka doskonała!

Dzisiejsza propozycja to świetny sposób na trening, kiedy macie ochotę jednocześnie zrobić coś konkretnego wydolnościowo, jak i poczuć przyjemne pieczenie mięśni i wzmocnienie. Skupiamy się tutaj na ciekawych ruchach cardio, połączonych z ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie brzucha.

Muszę przyznać, że to jeden z moich nowych ulubieńców na kanale. Fajnie się go robiło i będzie na pewno dość często gościł w moim planie treningowym. Dla mnie to też atrakcyjny, konkretny zestaw, który warto zrobić, kiedy chcemy wykonać coś „porządniejszego”. Myślę też, że nie będziecie się przy nim nudzić – mamy sporo ruchów i zmian, więc zanim człowiek się obejrzy, trening już mija i jest po krzyku 🙂

CARDIO I BRZUCH – MIESZANKA DOSKONAŁA

CARDIO I BRZUCH – to trening łączący ćwiczenia cardio z ćwiczeniami wzmacniającymi brzuch. Nie dość, że pracujemy nad kondycją, spalamy kalorie i robimy kawał dobrej roboty, to dodatkowo intensywnie wzmacniamy mięśnie brzucha! Zmienność ćwiczeń i różnorodność sprawia, że trening leci po prostu błyskawicznie! Nie ma nawet czasu na nudę czy odliczanie do końca!
DLA KOGO:  zaawansowanych i średniozaawansowanych
RODZAJ:  trening cardio oraz trening wzmacniający brzuch
CEL:   poprawa wydolności, sprawności, spalanie kalorii, pomoc w redukcji tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni brzucha, wzmocnienie całego core
INTENSYWNOŚĆ:  wysoka i średnia

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.