TreningiZestawy ćwiczeń

ROZCIĄGANIE DO SZPAGATU DLA POCZĄTKUJĄCYCH (I NIE TYLKO) [WIDEO]

Szpagat to marzenie wiele osób – jednak żeby zejść do takiej pozycji, musimy mocno popracować nad otwarciem bioder oraz rozluźnieniem nóg. Dlatego dzisiaj mam dla Was idealny zestaw – rozciąganie do szpagatu dla początkujących – inspirowany jogą i bezpiecznie przygotowujący do pozycji szpagatu, niezależnie od tego, jaki jest nasz poziom wyjściowy. Poza tym, umówmy się: luźne biodra przydadzą się każdemu, bo to jedna z partii, która najczęściej ma najgorszą ruchomość przez stres i siedzący tryb życia.

No i stało się! Kolejna joga na moim kanale! Tym razem jest to rozciąganie do szpagatu dla początkujących, do którego zaprosiłam moją nauczycielkę jogi – Magdę ze studia Siódme Poty Wrocław. Niezależnie od tego, czy chcecie zrobić szpagat czy nie oraz jak wygląda Wasza mobilność i gibkość – ten zestaw Wam się przyda! Idealny zarówno dla osób aktywnych, jak i tych z siedzącym trybem życia. Nic, tylko robić!

ROZCIĄGANIE DO SZPAGATU DLA POCZĄTKUJĄCYCH | JOGA

ROZCIĄGANIE DO SZPAGATU DLA POCZĄTKUJĄCYCH – to rozciąganie inspirowane jogą, które przygotuje do pozycji szpagatu. Skupiamy się tutaj mocno na otwieraniu bioder oraz rozciąganiu nóg, by móc poprawnie i bezpiecznie wykonać szpagat.
DLA KOGO:  wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania
RODZAJ:  joga, stretching
CEL:   poprawa zakresów ruchu i mobilności, wzmocnienie ciała, rozciąganie
INTENSYWNOŚĆ:  niska

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.