TreningiZestawy ćwiczeń

TRENING NA PLECY I BRZUCH W DOMU – EXPRESS [WIDEO]

Ja wiem, ja wiem… „plecy i brzuch” nie brzmią tak dobrze jak „turbo spalanie” czy „brazylijskie pośladki”, ale bądźmy szczerzy: bez mocnego korpusu być fit będzie ciężko! Trening na plecy i brzuch to mus dla każdego, kto naprawdę chce być w formie – a przy okazji poprawić swoją postawę i zabezpieczyć się przed bólem pleców, spowodowanym długim siedzeniem w pracy. Wymówek nie ma – ten trening na plecy i brzuch z rozgrzewką trwa tylko 25 minut!

Mówią, że w życiu trzeba mieć mocne plecy, więc czekam na Wasze meldunki. Jestem pewna, że po tym treningu nikt Wam noża nie wbije w plecy, bo będą zbyt umięśnione 😂. Z kolei na brzuchu będziecie mogli robić pranie (bo będzie jak tarka).

Dobrze, kończę już te suchary i do rzeczy:

TRENING NA PLECY I BRZUCH | EXPRESS

Co to za trening?

TRENING NA PLECY I BRZUCH | EXPRESS  to trening skupiający się na wzmocnieniu mięśni pleców oraz brzucha bez dodatkowego obciążenia i bez sprzętu. Ten trening na plecy w domu będzie idealną opcją dla każdego, kto chce popracować nad prawidłową postawą. A także wzmocnić plecy i brzuch i poprawić wygląd tych partii. Trening zawiera już rozgrzewkę oraz schłodzenie, a całość trwa tylko 25 minut – to trening z serii express.
DLA KOGO:  średniozaawansowani i zaawansowani
RODZAJ:  trening wzmacniający mięśnie pleców oraz mięśnie brzucha
CEL:  wzmocnienie mięśni pleców, wzmocnienie brzucha, poprawa postawy ciała, wzmocnienie core
INTENSYWNOŚĆ:  niska

NIE PRZEGAP NOWYCH TRENINGÓW!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na temat zdrowego trybu życia, to koniecznie zasubskrybuj mój kanał na YouTube. Możesz to zrobić klikając TU.

Nowe filmy pojawiają się:

PONIEDZIAŁEK – nowy trening
CZWARTEK – film o zdrowym życiu

Wszystkie darmowe zestawy treningowe znajdziesz tu: zestawy treningowe.
A w tym miejscu znajdziesz przepisy na zdrowe dania: przepisy Codziennie Fit.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.