TreningiZestawy ćwiczeń

ŚWIĄTECZNE DANCE CARDIO – ćwicz i tańcz! Trening taneczny do świątecznych hitów! [WIDEO]

Być może w okolicy świąt nie masz ochoty na trening, ale bądźmy szczerzy – to co mam dla Was, to NIE JEST zwykły trening! Ba! Ten zestaw stoi daleko od zwykłych ćwiczeń! Poczuj świąteczny klimat i przy okazji spalaj kalorie i pracuj nad kondycją – i to w rytm świątecznych przebojów. Mam dla Was kolejny trening taneczny, czyli z serii ćwicz i tańcz – edycja świąteczna!

Czego potrzeba, żeby zrobić trening, który nie wydaje się treningiem? Już Wam mówię: 23 minut, wielkiej choinki, tanecznych ruchów oraz świątecznej muzyki! Gwarantuję Wam, że będziecie się przy nim świetnie bawić!

Jeśli będziecie się bawić przynajmniej w połowie tak dobrze, jak ja w trakcie nagrywania tego treningu – to macie już cały dzień udany! Nie krępujcie się i zachęcajcie do zabawy znajomych i rodzinę – możecie przecież zatańczyć to razem, nie tylko w święta 🙂 Chociaż na pewno przyda się jako rozruch po ucztowaniu i świętowaniu!

DANCE CARDIO – ŚWIĄTECZNY TRENING DO MUZYKI, TRENING TANECZNY

Co to za trening?

DANCE CARDIO – to trening w typie cardio stworzony pod rytm muzyki (w tym wypadku – świątecznej!). Pomoże poprawić kondycję, spalić sporo kalorii, poprawi humor i jest świetnym sposobem na aktywność w ciągu dnia. To trening taneczny w domu – dla każdego!
DLA KOGO:  każdy poziom zaawansowania, ale osoby początkujące powinny zmniejszyć ilość skoków oraz robić przerwy na wodę
RODZAJ:  typowy trening cardio
CEL:  poprawa kondycji, spalanie kalorii, pomoc w odchudzaniu, poprawa humoru, zwiększenie dziennej aktywności
INTENSYWNOŚĆ: zmienna intensywność – od niskiej po wysoką

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!


Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się w poniedziałki (treningi) i czwartki (filmy o diecie i ćwiczeniach).

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.