TreningiZestawy ćwiczeń

SUPER SPALANIE – TRENING NA CAŁE CIAŁO [WIDEO]

Jeśli chcecie wykonać naprawdę dobrą robotę w krótkim czasie, to mam dobrą wiadomość – ten zestaw będzie dla Was! Trening spalający o zmiennej intensywności z ćwiczeniami na całe ciało – i to wszystko tylko w 40 minut!

Trening nie musi być bardzo długi, żeby przynosił efekty – grunt to odpowiednie zaplanowanie całej jednostki treningowej. Dzisiaj mam dla Was naprawdę fajny zestaw – ten trening spalający to cztery różne bloki (każdy w zupełnie innej formie!), sporo urozmaiconych ćwiczeń i zmienna intensywność – która pomoże dostarczyć Waszym ciałom różnych bodźców i lepiej zareagować na cały trening.

Oprócz elementów cardio oraz interwałowych, w trening wplotłam trochę konkretnego wzmacniania, więc mamy dwie pieczenie na jednym ogniu – popracują też Wasze nogi, pośladki, brzuch i ręce. Trening zawiera już rozgrzewkę oraz schłodzenie, więc tak naprawdę wystarczy rozwinąć matę i zacząć działać!

SUPER SPALANIE – TRENING SPALAJĄCY – CO TO ZA TRENING?

SUPER SPALANIE – to trening o zmiennej intensywności na całe ciało. Zazwyczaj takie zestawy określa się jako „trening spalający” – dzięki zmiennej intensywności i zaangażowaniu całego ciała, taki trening świetnie sprawdzi się dla osób dbających o sylwetkę, chcących spalić trochę więcej kalorii i zaangażować całe ciało do pracy.
DLA KOGO:  dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych
RODZAJ:  trening mieszany o zmiennej intensywności (cardio, wzmacnianie, elementy treningu interwałowego o wysokiej intensywności)
CEL:   poprawa kondycji, spalanie kalorii, wzmocnienie całego ciała, przydatny w odchudzaniu
INTENSYWNOŚĆ:  zmienna, średnia i wysoka

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

trening dla osoby początkującej

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

Jeśli podobał Wam się trening, będę bardzo wdzięczna, jak dacie znać jakie są Wasze wrażenia w komentarzach – to motywuje mnie do dalszego działania!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.