TreningiWyzwanie #FITWIOSNAZestawy ćwiczeń

TRENING INTERWAŁOWY W DOMU | TOTAL HIIT | [WIDEO] #FITWIOSNA

Szybko i efektywnie – czyli tak, jak każdy z nas lubi – to właśnie trening interwałowy! Jeśli chcecie w krótkim czasie zrobić porządny trening, to ten zestaw jest zdecydowanie dla Was!

To już kolejny trening z naszego wyzwania #fitwiosna z PUMA i Martes Sport – jak to szybko leci! Ale niezależnie od tego, czy bierzecie udział w #fitwiosna czy nie, ten zestaw naprawdę warto zrobić!

Z jednej strony mamy tam porządny i urozmaicony trening interwałowy, z drugiej – jest naprawdę przyjemnie w jakimś stopniu i do przeżycia. Może to znowu wsparcie Wioli oraz Joli, które uczestniczą razem ze mną w treningu, a może po prostu fakt, że po 30 minutach będziesz już po? Tego nie wiem. Za to wiem jedno: ten TOTAL HIIT to naprawdę konkretny, dobry zestaw ćwiczeń!

TRENING INTERWAŁOWY W DOMU | TOTAL HIIT

Co to za trening?

Total HIIT to trening interwałowy – krótki, ale efektywny! Pracujemy szybko i intensywnie, dzięki czemu ten trening świetnie poprawi wydolność, pomoże spalić trochę kalorii, popracować nad sylwetką i sprawnością.
DLA KOGO:  średniozaawansowani i zaawansowani, ambitni początkujący – trening zawiera podpowiedzi jak zmodyfikować ćwiczenia!
RODZAJ:  trening interwałowy, HIIT, interwały
CEL:   spalanie, poprawa wydolności, poprawa sprawności
INTENSYWNOŚĆ: zmienna, głównie wysoka i średnia

WYZWANIE #FITWIOSNA

trening bez maty, fit wiosna, wyzwanie treningowe, trening z hantlami w domu

#FITWIOSNA z PUMA i Martes Sport to nasze wyzwanie treningowe – 4 tygodnie, 3 plany treningowe o różnym stopniu zaawansowania i mnóstwo motywacji!

Wyzwanie ruszyło 1 marca, ale możesz dołączyć w każdym momencie. Zapisz się na wyzwanie TUTAJ i pobierz plany treningowe!

NIE PRZEGAP NOWYCH TRENINGÓW!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na temat zdrowego trybu życia – koniecznie zasubskrybuj mój kanał na YouTube – możesz to zrobić klikając TU.

Wszystkie darmowe zestawy treningowe znajdziesz tu: zestawy treningowe.
A w tym miejscu znajdziesz przepisy na zdrowe dania: przepisy Codziennie Fit.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.