TreningiWyzwanie #FITWIOSNAZestawy ćwiczeń

FIT BODY 2 | TRENING WZMACNIAJĄCY – BEZ CARDIO [WIDEO] #FITWIOSNA

Uwierzcie mi: wystarczy 30 minut, by przećwiczyć dokładnie całe ciało – i to bez skakania i wstawek cardio! Fit Body 2 to kompletny trening wzmacniający – zadbamy o mocne pośladki, nogi, brzuch, ramiona i plecy – a do wykonania tych ćwiczeń nie jest nam potrzebny żaden sprzęt: tylko mata i dobry humor!

To już ostatni tydzień i ostatni „specjalny” trening z naszego wyzwania #FITWIOSNA z PUMA i Martes Sport – tym razem z Zuzą i Łukaszem, którzy też należą do naszej społeczności Drużyny Codziennie Fit – przećwiczymy sobie całe ciało! Ten zestaw jest specjalny – nie ma tutaj dużej intensywności, za to dokładnie pracujemy nad wszystkimi partiami ciała i wzmacniamy nasze mięśnie. Trening nie zawiera też wstawek cardio. Skupiamy się na pracy mięśni i technice: przyda się każdemu!

TRENING WZMACNIAJĄCY | FIT BODY 2

Co to za trening?

FIT BODY 2 – to trening wzmacniający, nastawiony na wzmocnienie mięśni, ujędrnienie sylwetki i poprawę ogólnej sprawności.
DLA KOGO:  osoby o każdym stopniu zaawansowania – trening zawiera podpowiedzi jak zmodyfikować ćwiczenia!
RODZAJ:  trening wzmacniający z masą własnego ciała
CEL:   wzmocnienie całego ciała, modelowanie i ujędrnianie sylwetki, poprawa wytrzymałości mięśniowej
INTENSYWNOŚĆ: zmienna, głównie niska i średnia

WYZWANIE #FITWIOSNA

trening bez maty, fit wiosna, wyzwanie treningowe, trening z hantlami w domu

#FITWIOSNA z PUMA i Martes Sport to nasze wyzwanie treningowe – 4 tygodnie, 3 plany treningowe o różnym stopniu zaawansowania i mnóstwo motywacji!

Wyzwanie ruszyło 1 marca, ale możesz dołączyć w każdym momencie. Zapisz się na wyzwanie TUTAJ i pobierz plany treningowe!

NIE PRZEGAP NOWYCH TRENINGÓW!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na temat zdrowego trybu życia – koniecznie zasubskrybuj mój kanał na YouTube – możesz to zrobić klikając TU.

Wszystkie darmowe zestawy treningowe znajdziesz tu: zestawy treningowe.
A w tym miejscu znajdziesz przepisy na zdrowe dania: przepisy Codziennie Fit.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.