TreningiZestawy ćwiczeń

Interwały w domu – trening HIIT [WIDEO]

Szybko, intensywnie i konkretnie – tak jest na tym treningu! Interwały w domu to fajny, krótki zestaw – nie zajmie więcej, niż 30 minut – który pozwoli Wam zrobić konkretny trening interwałowy w domu: bez żadnego sprzętu, bieżni ani roweru.

Trening interwałowy to jeden z lepszych sposobów na krótki i jednocześnie efektywny trening – w niecałe 30 minut robimy naprawdę niezłą robotę. Nie ma na co czekać, czas na interwały w domu 🙂

Co to za trening? Trening interwałowy w domu | Interwały w domu

INTERWAŁY W DOMU – to trening HIIT (High Intensity Interval Training) czyli trening interwałowy w domu. Ten trening o wysokiej i średniej intensywności pozwoli zbudować lepszą wydolność oraz spalić trochę kalorii w trakcie, jak i po treningu. Idealny dla osób, które mają mało czasu, ale chcą szybki i efektywny trening.
DLA KOGO: dla osób średnio-zaawansowanych i zaawansowanych
RODZAJ:  trening interwałowy
CEL:  poprawa kondycji, spalanie kalorii, praca nad całym ciałem, lepsza wydolność
INTENSYWNOŚĆ: zmienna – wysoka i średnia

Chcesz wiedzieć więcej na temat treningu interwałowego? Zobacz mój poradnik – Interwały. Efekty, mity i wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć.

ZASUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ YOUTUBE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się w poniedziałki (treningi) i czwartki (filmy o diecie i ćwiczeniach). Przez cały styczeń w środy widzimy się na treningu LIVE!

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.